Joanna Liszowska wspomina szkołę i studniówkę: "Dziewczyny potrafią być wobec siebie zawistne"

Źródło:
Plejada.pl
Joanna Liszowska

Joanna Liszowska powróciła wspomnieniami do szkolnych czasów i studniówki. Okazało się, że aktorka nie miała zbyt wielu koleżanek. - Baby bywają okropne - przyznała gwiazda w najnowszym wywiadzie.

Joanna Liszowska zaliczyła dwie studniówki w wieczór

Sezon studniówkowy trwa w najlepsze. Dla wielu uczniów to wyjątkowy wieczór, na który z niecierpliwością czekają. A jak było w przypadku Joanny Liszowskiej?

Szkoła

Uczniowie o zmianach w edukacji
Uczniowie o zmianach w edukacjiDzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Znakomicie! Zwłaszcza że w ten wieczór zaliczyłam dwie studniówki, ponieważ mój ówczesny chłopak miał niedaleko również swoją studniówkę. W związku z tym ja w długiej sukni, pamiętam, śnieg był, biegaliśmy od poloneza do poloneza i od jednej studniówki do drugiej studniówki, ale było uroczo, znakomicie. Mam przemiłe i zabawne wspomnienia - przyznała aktorka w rozmowie z Plejadą.

Joanna Liszowska wspomina szkolne czasy

W rozmowie z portalem gwiazda wyjawiła również, że w szkole miała więcej koleżanek niż kolegów.

- Baby bywają okropne, dlatego miałam większość kolegów, ale znalazłam sobie sposób. [...] Grałam w kosza, więc grałam z chłopakami po prostu. Zdecydowanie miałam więcej kumpli i tych moich rówieśników, i starszych, aniżeli koleżanek - mówiła Joanna Liszowska. Jak dodała, dziewczyny i kobiety potrafią być wobec siebie zawistne.

- Gdzieś to odczułam, ale w tej chwili absolutnie nie rozpatruję tego jako jakiś wielki problem. Mam wrażenie, że to mnie zbudowało, bo przetrwałam, poszłam swoją drogą, zaczęłam robić swoje i super - zadeklarowała aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Gallo Images/Getty Images

Pozostałe wiadomości