Dorota Szelągowska zamieściła tajemniczy kadr z partnerem. Fani dopytują: "Czy pani wzięła ślub?"

Dorota Szelągowska zamieściła tajemniczy kadr z partnerem
Źródło: Dzień Dobry TVN
Dorota Szelągowska w poszukiwaniu kulinarnych inspiracji
Dorota Szelągowska w poszukiwaniu kulinarnych inspiracji
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Dorota Szelągowska, znana projektantka wnętrz i córka słynnej pisarki Katarzyny Grocholi, opublikowała w mediach społecznościowych rolkę. Składa się ona ze zdjęć i nagrań, do których zapozowała z partnerem. Jeden z kadrów szczególnie przyciągnął uwagę fanów i zaczęli dopytywać autorkę postu, czy ponownie wyszła za mąż.

Dorota Szelągowska zakochana

Dorota Szelągowska od lat związana jest ze stacją TVN, gdzie prowadzi programy wnętrzarskie. Jej kreatywne rozwiązania mogliśmy podziwiać m.in. w "Totalnych remontach Szelągowskiej" czy w "Dorota Was urządzi". Ostatnio dziennikarka spróbowała swoich sił w innej dziedzinie. Została bowiem jurorką w programie "MasterChef Nastolatki". Prywatnie trzy razy wychodziła za mąż i ma dwoje dzieci: syna Antoniego i córkę Wandę. Po burzliwych związkach gwiazda w końcu odnalazła miłość, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama, publikując zdjęcie z nowym partnerem.

A kim jest ukochany gwiazdy? - Wiemy, że ma na imię Wojtek i że są szczęśliwi - powiedziała niedawno w kąciku show-biznesowym Dzień Dobry TVN Aleksandra Rogowska-Lichnarowicz.

Dorota Szelągowska wzięła ślub?

W poniedziałek, 27 maja Dorota Szelągowska opublikowała w mediach społecznościowych tajemniczą rolkę przedstawiającą ją w towarzystwie partnera w różnych sytuacjach. Na jednym z kadrów widzimy, jak zakochani w odświętnych strojach pozują na tle łuku z kwiatów, przy którym często zawiera się ślub. Internauci zaczęli więc dopytywać, czy to oznacza, że powiedzieli sobie "tak"? Autorka nie odniosła się do tych komentarzy. Natomiast do postu dołączyła podpis:

To był bardzo dobry rok. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że najlepszy. Dziękuję Wojtuś
- napisała Dorota Szelągowska.

Obok nurtującego pytania fani projektantki wnętrz zasypali zakochanych komplementami. "Wreszcie fajny facet i kocha zwierzaki", "Cudnie", "Najlepszego", "Super z was para", "Gratuluję miłości", "Fajnie się na Was patrzy", "Gratulacje. Pięknie wyglądacie. Szczęście i miłość", "Cieszę się Waszym szczęściem" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: DC

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?