Dorota Szelągowska znów jest zakochana. Kim jest jej nowy partner?

Dorota Szelągowska
Źródło: Dzień Dobry TVN
Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd?
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
Pełnosprawni w miłości
Pełnosprawni w miłości
Jakie danie na randkę Małgorzata Socha zaserwowała swojemu mężowi?
Jakie danie na randkę Małgorzata Socha zaserwowała swojemu mężowi?
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?
Kto płaci za pierwszą randkę?
Kto płaci za pierwszą randkę?
Dorota Szelągowska ma powody do radości. Od pewnego czasu spotyka się z nowym mężczyzną, jednak dopiero teraz postanowiła podzielić się tą informacją z fanami. O szczegółach na ten temat mówiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Aleksandra Rogowska-Lichnarowicz. Co jeszcze słychać w świecie show-biznesu?

Dorota Szelągowska ma nowego partnera

Wiosną w stacji TVN zobaczymy nową odsłonę popularnego programu o gotowaniu - "MasterChef Nastolatki". Obok Tomasza Jakubiaka i Michella Morana zadebiutuje w roli jurorki Dorota Szelągowska. To nie jedyna nowość w życiu prezenterki. Kreatorka wnętrz niedawno ujawniła, iż jej serce skradł nowy ukochany, z którym obecnie przebywa na wakacjach w Tajlandii.

- Od jakiegoś czasu spotyka się z tym partnerem, ale dopiero teraz zdecydowała się ujawnić jego wizerunek. [...] Wiemy, że ma na imię Wojtek i że są szczęśliwi - relacjonowała dziennikarka Aleksandra Rogowska-Lichnarowicz.

Co słychać w show-biznesie?

Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz opowiedziała również o tym, czym żyją media za oceanem. Wokalista Usher, który był tegoroczną gwiazdą Super Bowl, korzystając z zamieszania związanego z meczem, tuż po występie postanowił wziąć ślub. Artysta powiedział "tak" swojej wieloletniej partnerce i mamie ich dwójki dzieci.

- Mama Ushera była jego świadkową. Dopiero po 3-4 dniach poinformował świat, że jest mężem - już po raz trzeci - dodała dziennikarka.

Kilka dni temu na amerykańskim rynku pojawiła się autobiografia reżysera Eduarda Zwick. Twórca, który wielokrotnie współpracował z Bradem Pittem, w swojej publikacji ujawnił, że choć to bardzo utalentowany aktor, to miewa kłopoty z zapanowaniem nad swoją złością.

- Absolutnie nie radzi sobie z nerwami. Podobno dochodziło na planach zdjęciowych do nieprzyjemnych wymian zdań. Potrafił rzucać krzesłami w obsadę, w operatorów, w realizatorów dźwięku. To nie są plotki - mówiła Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz.

Shakira zapowiedziała pierwszą od 7 lat płytę. Najnowsze wydawnictwo ujrzy światło dzienne 22 marca. Artystka, w której życiu w ostatnim czasie bardzo dużo się działo, podkreśliła, że muzyka pozwoliła jej wyrazić trudne emocje i odnaleźć wewnętrzną siłę po głośnym rozstaniu. Jak zapewnia - utwory powstały nie tylko w wyniku inspiracji przewrotnym losem, ale i dzięki wsparciu wiernych fanek.

Klaudia Halejcio wraz z partnerem Oskarem udzielili głośnego wywiadu u "Żurnalisty". Para przyznała, że nie pobierają świadczenia 800+, co zaskoczyło ich fanów. - Uważają, że to świadczenie powinno należeć się tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Burza w internecie. [...] Dużo osób zasugerowało, że [...] mogliby te świadczenia wziąć i przekazać na szczytne cele - mowiła dziennikarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA ,https://www.instagram.com/dotindotin/

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki

Naucz malucha samodzielnej zabawy
Materiał promocyjny

Naucz malucha samodzielnej zabawy