Gwiazdy

Fani nie przestaną pytać: "Schudłaś?". "Odmieniona" Dominika Gwit zaskoczyła swoich obserwujących

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Na temat wagi Dominiki Gwit od lat krążą legendy. Choć gwiazda w ogóle nie tabuizuje tego tematu, ludzie ciągle zwracają uwagę na jej wygląd. Pod ostatnim zdjęciem aktorki nie brakuje komentarzy pełnych słów zachwytu. Jej obserwujący sugerują, że zrzuciła kilka kilogramów.

Dominika Gwit-Dunaszewska - ciałopozytywność

Aktorka ma na swoim koncie książkę o chudnięciu oraz masę postów w mediach społecznościowych, poświęconych tej tematyce. Gwiazda znana jest przede wszystkim jednak ze zdrowego podejścia i dystansu do siebie. Nie można jej odmówić poczucia humoru. Nawet na najostrzejsze komentarze, które niejednokrotnie uderzają w jej wygląd, potrafi odpowiedzieć z opanowaniem.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Dominika często wrzuca na Instagram zdjęcia, na których prezentuje swoje ciało w całej okazałości, podkreślając przy tym, że akceptuje siebie bez względu na to, jaki nosi rozmiar ubrań. Niestety, aktorka oskarżana jest o "promowanie otyłości". Przestała jednak przejmować się takimi opiniami i dzisiaj cieszy się życiem, bez względu na wygląd i opinie innych.

Dominika Gwit-Dunaszewska schudła?

"Domini Ty chudzielcu, znikasz" - czytamy pod najnowszym zdjęciem aktorki. Dominika Gwit-Dunaszewska pochwaliła się maskotką, którą sprezentował jej mąż. Fani jednak bardziej od pluszaka, zainteresowali się sylwetką gwiazdy.

Niektórzy pytają wprost, pisząc: "Schudłaś? Ślicznie wyglądasz". Komplementów nie brakuje. Należy jednak pamiętać, że aktorka wielokrotnie odcinała się od tematu swojej aparycji, chcąc normalizować fakt, że nie ma dla niej znaczenia, ile aktualnie pokazuje jej waga.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/ East News

Pozostałe wiadomości