Uczestnicy wspominają udział w programie "Azja Express": "To rzeczywiście był morderczy maraton"

Źródło: Dzień Dobry TVN
„Azja Express” bieg po zwycięstwo
„Azja Express” bieg po zwycięstwo
"Azja Express". Paulina Krupińska o tęsknocie za dziećmi
"Azja Express". Paulina Krupińska o tęsknocie za dziećmi
"Azja Express" powraca!
"Azja Express" powraca!
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
Kasia i Andrzej Gąsienicowie wzięli udział w "Azji Express"
Kasia i Andrzej Gąsienicowie wzięli udział w "Azji Express"
Indyjska podróż Mikołaja
Indyjska podróż Mikołaja
Bezpłatna podróż?
Bezpłatna podróż?
Uczestnicy 5. edycji programu "Azja Express" przemierzyli Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Pierwszą relację z ich zmagań będzie można obejrzeć już w sobotę, 4 marca, o 20:00. Jak gwiazdy i ich towarzysze wspominają udział w show? Opowiedzieli o tym w Dzień Dobry TVN.

"Azja Express". Jak uczestnicy wspominają udział w programie?

W piątej edycji programu "Azja Express" osiem par wyruszyło w podróż po Turcji, Gruzji oraz Uzbekistanie. Wśród uczestników show znaleźli się m.in. Paulina Krupińska-Karpiel wraz z przyjaciółką Izabelą Połeć, Czesław Mozil z żoną Dorotą Mozil, Wojciech "Łozo" Łozowski i Bartosz Kochanek, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa. Program poprowadziła Daria Ładocha.

Reni Jusis wyznała, że podczas wyprawy było ciężko. - To rzeczywiście był morderczy maraton. Pierwszego dnia przeszliśmy chyba, z tymi plecakami, 24 kilometry. Nikt nie mówił nam, że dostaniemy taki wycisk pierwszego dnia. Obolałe ramiona, pęcherze na stopach - powiedziała w Dzień Dobry TVN wokalistka.

Paulina Krupińska-Karpiel jest wielką fanką programu i wspólnie z przyjaciółką doskonale wiedziały, co je czeka. - Chociaż tak naprawdę każdy sobie zdaje sprawę, że w telewizji wygląda to, jak wygląda, ale są zakulisowe jakieś historie, że na pewno jest jakaś taryfa ulgowa. Nie ma taryfy ulgowej. Nikt tej taryfy ulgowej nie dostaje - powiedziała Paulina Krupińska-Karpiel.

Daria Ładocha dodała, że taka wyprawa bardzo zmienia uczestników. - Dowiadują się mnóstwo rzeczy o sobie, wracają z zupełnie nowymi zasobami, pokonują też pewne swoje słabości - stwierdziła prowadząca "Azja Express".

Co zapamiętają z wyprawy?

Azja Express to program z wieloma przygodami, które uczestnicy show zapamiętają na długo. Co szczególnie? - Niesamowitą życzliwość ludzi. Odwiedzamy zupełnie inne rejony, gdzie jest inna kultura, obyczaje, inna wiara. Mieliśmy takie znaki zapytania, jak my się w tym odnajdziemy. Okazuje się, że nawet jeśli człowiek na co dzień jest otwarty, to i tak nasiąkamy takimi stereotypami, mamy to z tyłu głowy, [...], po paru dniach mieliśmy z Bartkiem takie refleksje, ale my jesteśmy głupi, że myśleliśmy, że tu może będzie inaczej, że sobie nie poradzimy, może się nie odnajdziemy, bo niezależnie od tego, że jesteśmy z różnych miejsc na świecie, to życzliwi ludzie zawsze się znajdują - powiedział Wojciech "Łozo" Łozowski.

Co jeszcze będą wspominać z wyprawy? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości