Anna Wyszkoni o planach i celach na 2023 rok. "Lubię życie na walizkach"

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Jakie plany na 2023 rok ma Anna Wyszkoni?
Jakie plany na 2023 rok ma Anna Wyszkoni? Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Magda Bober z Dzień Dobry TVN spotkała się z Anią Wyszkoni we Wrocławiu, gdzie zapytała ją o postanowienia na następne kilka miesięcy. Nie obyło się także bez podsumowań minionego roku. - Dużo koncertów, sporo pracy, działań promocyjnych, ale ja to lubię - mówiła gwiazda.

Co we Wrocławiu robi Ania Wyszkoni?

Dla Anny Wyszkoni stolica Dolnego Śląska to wyjątkowe miasto. - Jest właściwie moim domem. Od 11 lat mieszkam pod Wrocławiem. Zadomowiłam się i czuję się tutaj fantastycznie. Mam już swoje ulubione miejsca, w których odpoczywam, mogę się zrelaksować, ale też w których pracuję nad swoim rozwojem - powiedziała piosenkarka.

Ania Wyszkoni podsumowała miniony rok

Jak zdradziła wokalistka, 2022 rok był dnia niej bardzo intensywny, spełniał ją zawodowo i prywatnie.

- Nagrałam nową płytę, którą trzymam tutaj w ręce - "Z cegieł i łez". Nagrywałam ją również pod Wrocławiem i głównie z ludźmi z Wrocławia. Dużo koncertów, sporo pracy, działań promocyjnych, ale ja to lubię. Lubię życie na walizkach, więc to mi bardzo odpowiada, ale też znalazłam swoją równowagę - podkreśliła gwiazda.

Czy ma jakieś postanowienia noworoczne? - Tylko to jedno, że następny rok będzie dobry. Uważam, że każdy dzień jest właściwy na zmiany i nie czekam na jakąś specjalną okazję, żeby sobie powiedzieć, że teraz będzie inaczej, niż było wczoraj. To można zrobić każdego dnia - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Pozostałe wiadomości