Wołodymyr Załeński obchodzi 45. urodziny. "Bądź zdrowy! Chcę się uśmiechać przy tobie na zawsze"

Autor:
Daria
Pacańska,
pp/prpb
Źródło:
TVN 24

Wołodymyr Załenski, prezydent Ukrainy 25 stycznia obchodzi 45. urodziny. W mediach społecznościowych pojawił się poruszający wpis jego żony, Ołeny. Zwróciła się do męża, życząc mu więcej powodów do uśmiechu.

Ołena Załenska składa życzenia mężowi

Na Twitterze pojawił się post Ołeny Załenskiej, która w dzień 45. urodzin męża Wołodymyra postanowiła złożyć mu życzenia odnosząc się do trudnej sytuacji, w której się znaleźli. - Często jestem pytana o to, jak zmieniliśmy się w tym roku. A ja zawsze odpowiadam, "On się nie zmienił. Jest taki sam. To ten sam facet, którego poznałam, gdy mieliśmy po siedemnaście lat - napisała.

Wojna w Ukrainie

Ewakuacja dzieci z Charkowa
Ewakuacja dzieci z Charkowa Dzień Dobry TVN
wideo 2/16

Wpis został opatrzony zdjęciem, na którym widać wtulonych w siebie małżonków. Na ich twarzach widać szczęście. - Ale faktycznie, coś się zmieniło: teraz uśmiechasz się znacznie mniej niż na przykład tak, jak na tym zdjęciu... - wyjaśniła Zełenska.

I dodała:

- Życzę ci, żebyś miał więcej powodów do uśmiechu. A ty wiesz, co jest do tego potrzebne. My wszyscy wiemy. Jesteś wystarczająco wytrwały. Ale najważniejsze jest to, żeby mieć wystarczająco dużo zdrowia. Więc proszę, bądź zdrowy! Chcę się uśmiechać przy tobie na zawsze. Daj mi tę możliwość!

45. urodziny Wołodymyra Załenskiego

Wolodymyr Załenski przyszedł na świat 25 stycznia 1978 roku. Swoją żonę Ołenę poznał w liceum, ślub wzięli we wrześniu 2003 roku. Mają córkę Ołeksandrę oraz syna Kiryłła.

Przed tym, jak został prezydentem Ukrainy w 2019 roku był aktorem, satyrykiem, producentem filmowym i prezenterem telewizyjnym. Z wykształcenia jest prawnikiem. Postawa, jaką przyjął w trakcie ataku Rosji na jego kraj, przyniosła mu uznanie na arenie międzynarodowej.

Więcej na ten temat przeczytasz w serwisie TVN 24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska, pp/prpb

Źródło: TVN 24

Źródło zdjęcia głównego: Future Publishing/Getty Images

Pozostałe wiadomości