włamanie

    włamanie

    Prywatna skrzynka mailowa szefa kancelarii premiera została zaatakowana przez hakerów. Taka informacja obiegła media kilka dni temu. Niedługo potem w sieci zaczęły pojawiać się liczne dokumenty, m.in. korespondencja Michała Dworczyka z premierem Mateuszem Morawieckim. Wszystko wskazuje na to, że za tym działaniem stoi Rosja. W Dzień Dobry TVN o skali problemu opowiedział ekspert ds. nowych technologii, dr Maciej Kawecki.

    Włamanie do domu, czy kradzież to jedna z czarniejszych wizji. Kiedy śni nam się złodziej, możemy obudzić się pełni lęku. Sennik odpowiada, czy złodziej obecny w naszym śnie rzeczywiście ma za zadanie nas przestrzec. Czy sen o złodziejach może mieć też wymiar pozytywny?

    W zeszłym tygodniu włamano się do domu Romana Giertycha. Z naszymi ekspertami porozmawialiśmy dziś o tym, co zrobić, gdy zorientujemy się, że nasz dom został okradziony lub gdy przyłapiemy sprawcę na gorącym uczynku? Czego doświadczają osoby napadnięte? Jak poradzić sobie ze strachem i przywrócić domownikom poczucie bezpieczeństwa? Naszymi gośćmi był Luka Szaranowicz, adwokat oraz Anna Kędzierska, psycholog.