sprzedaż

    sprzedaż

    Alex Shlaferman to 20-letek, który dzięki swojemu talentowi do sprzedaży i ciężkiej pracy stał się milionerem. Ile miał lat, kiedy zarobił pierwsze 10 tys. dolarów? Kiedy podjął decyzję o sprzedaży własnych gadżetów? Jak traktowali go prezesi sieciówek, z którymi chciał współpracować? Co poświęcił dla sukcesu? Czy kiedykolwiek zwątpił w swój biznes? Z młodym milionerem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Ksawery Kalicki.

    Z zawodu jest elektrykiem, który lubi... patrzeć w gwiazdy i marzyć. Mówi o sobie, że jest właścicielem całego wszechświata. Gwiazdy sprzedaje po blisko 50 dolarów, 100 planet po 100 dolarów, a czarną dziurę za 13 milionów dolarów. Ma orzeczenie norweskiego sądu, że to co robi, czyli sprzedaż kosmosu w kawałkach, jest całkowicie legalna. Dorota Wellman rozmawiała z Mariuszem Białkiem, sprzedawcą gwiazd. Kto z Was chciałby dostać w prezencie gwiazdkę z nieba? :)

    Najbardziej znienawidzony zawód świata. Większość z nas irytują i wprawiają w nerwowy nastrój. Telemarketerzy nie mają łatwego zajęcia. Dlaczego decydują się na taką pracę? Czy godnie zarabiają i co sprzedają nasi goście? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: telemarketer roku Rafał Kołodziejczyk oraz telemarketerka Aneta Wasikowska.

    Często, jeśli zakładamy biznes z pasji, dotyka nas sydrom "Zosi - Samosi". Jednak każdy człowiek ma ograniczone moce przerobowe - nie może wszystkiego pilnować sam i w końcu musi zaufać innym ludziom. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy projektantkę Zuzannę Górską oraz Olgę Kozierowską, trenerkę biznesu oraz autorkę programu „Sukces pisany szminką".