rekin

  rekin

  Wiara w sny ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Prawda jest taka, że choć nie zawsze o tym pamiętamy, to śnimy wszyscy. A co może powiedzieć nam sen o rekinie o nas samych?

  Polski fotograf Jacob Degee specjalizuje się w fotografii rekinów, a jego prace zachwycają jurorów wielu prestiżowych konkursów. Niedawno wykonany przez niego portret rekina wielorybiego zajął drugie miejsce podczas Europejskiego Festiwalu Fotografii Natury w Lünen. O swojej pasji do morskich zwierząt i fotografii podwodnej opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Grupa przyjaciół postawiła na wypoczynek ekstremalny. Marcin Kozerawski, Jakub Dziegielewski, Marcin Kruk i Patryk Kruk odwiedzili Cat Island na Wyspach Bahama. Nurkowali tam z rekinami. Jak obchodzić się z tymi morskimi drapieżcami? Dlaczego należy patrzeć rekinowi prosto w oczy? Dlaczego mężczyźni nie nurkowali w klatce? O wrażeniach z ekstremalnych wakacji opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Podobno są nieprzewidywalne. Jednak Sharkman, bo tak go wszyscy nazywają, temu zaprzecza. Jest jedynym człowiekiem, który pływa z najgroźniejszymi rekinami świata. Jolanta Pieńkowska spotkała się z przyjacielem żarłaczy białych.

  Nurkuje z rekinami bez klatki, na jednym oddechu i twierdzi, że rekiny wcale nie są niebezpieczne. Zwany: Sharkman. Twierdzi, że poznał naturę rekinów. Wie, co lubią, a co je drażni. Jolanta Pieńkowska spotkała się z przyjacielem żarłaczy białych.

  Z Anną Wendzikowską rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o tym, jakie prezenty dostają gwiazdy? Dolly Parton wiele lat temu dostała w prezencie dziecko, a Beyonce słoik wazeliny wysadzany diamentami. Która gwiazda dostała indywidualny horoskop, wykałaczki i rekina, a która ząb? Ktory mężczyzna, zdaniem Doroty Wellman, ładnie trzyma wykałaczkę w zębach?