przyjaciółka

  przyjaciółka

  Sny to wciąż niezbadane aspekty działalności ludzkiego mózgu. Wiele osób uznaje je za subtelne wskazówki wysyłane przez podświadomość, inni zaś nie przypisują im większego znaczenia. Sen, w którym pojawia się koleżanka, może mieć różne interpretacje. Kluczem jest zapamiętanie wszystkich szczegółów.

  Relacja rodzica z córką jest bardzo emocjonalna, dziadkowie z kolei często rozpieszczają wnuki, a ciocia zazwyczaj jest gdzieś pomiędzy. To kobieta, z którą dziecko nawiązuje relacje na długie lata. Zapytaliśmy więc psycholog Marzenę Mawricz i Darię Ładochę, jaką rolę pełni ciocia w wychowywaniu młodej dziewczynki. Bo nie od dziś wiadomo, że zarówno ciotki biologiczne, jak i przyszywane – są super!

  Prezent dla przyjaciółki powinien być wyjątkowy. Nie musi być drogi, bo w prostocie leży siła. Dlatego warto szukać rzeczy nie skomplikowanych, ale unikalnych, ze szczególnym przesłaniem. Chcesz postawić na oryginalność? Zdecyduj się na własnoręczny prezent dla przyjaciółki. Sprawdź pomysły.

  Łączy je niezwykła więź, mimo 19-letniej różnicy wieku i odległości. Choć jedna mieszka w Warszawie, a druga w Poznaniu, Dorota Wellman i Marta Klepka szybko stały się prawdziwymi przyjaciółkami. Teraz wspólnie napisały poruszającą książkę, aby pokazać, że takie relacje zaskakują nas w nieoczekiwanych momentach i uświadomić, że nigdy nie jest na nie za późno.

  Astrid Lindgren, szwedzka pisarka, autorka takich książek, jak: "Dzieci z Bullerbyn" i "Pippi Pończoszanki", dla wielbicieli niedostępna. Z jednym wyjątkiem. Sara Schwardt, jako dziewczyna, przekonała Astrid do listowej korespondencji. Teraz Sara opowiedziała nam o tej wyjątkowej przyjaźni.