poszukiwanie

  Terapia uświadomiła mu, że pomoc jaką dostaje, chce ofiarować innym. Wciąż walczy z nałogiem i wciąż doświadcza życia. Czym kieruje się nastolatek myśląc o przyszłości?

  Julia Kuczyńska znana jako Maffashion nie zostaje obojętna wobec krzywdy, jaka dzieje się w jej otoczeniu. Niedawno gwiazda zareagowała na bestialskie zachowanie rowerzysty, który pod sklepem miał otruć psa. W mediach społecznościowych zamieściła post i poprosiła o pomoc w odszukaniu podejrzanego. 36-letni mężczyzna został już zatrzymany przez policję.

  Chorzowska prokuratura wydała list gończy za 34-letnim Kamilem Żyłą. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo dziennikarza.

  Wstępnie ustalono gdzie dziewczynka może przebywać, a sprowadzony przewodnik ze Komendy Miejskiej Policji Sosnowiec wraz z psem tropiącym utwierdził policjantów w swoich ustaleniach.

  Mieszkańcy Kraśnika wstrząśnięci tym, co się stało. Sami poprosili policję o pomoc w poszukiwaniach sąsiadki. Takiego finału nikt się nie spodziewał. Sprawą zajmuje się prokuratura.

  Elżbieta Rogowska jest naczelnikiem Wydziału Strat Wojennych w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jak wygląda jej praca "od kuchni"? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała nam m.in. o kulisach jednej z najgłośniejszych spraw - odzyskania „Pomarańczarki” Aleksandra Gierymskiego.

  Chwila nieuwagi i ... dziecko znika rodzicom z oczu. O tym, jak łatwo jest stracić dziecko z oczu, wie chyba każdy rodzic. Do takich sytuacji dochodzi bardzo często w zatłoczonych galeriach handlowych. Jak przygotować siebie i dziecko do takiej sytuacji? Jak dzieci radzą sobie ze stresem i jak reagują w sytuacji, w której zdane są tylko na siebie? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o tym z Magdaleną Bill i Martą Bachórz.

  Pozanjcie ludzi, którzy bawią się w geocaching, czyli grę terenową polegającą na poszukiwaniu skarbów :)