pająk

  pająk

  Sny niejednokrotnie potrafią zaskakiwać swoją fabułą. Czasem są zupełnie pozbawione sensu, innym razem stanowią projekcję wydarzeń, które przydarzyły się osobie śniącej w ciągu dnia, a nieraz pojawiają się w nich dziwne symbole. Co może oznaczać sen, w którym widzimy pająki?

  Artystka z bólem i szumami w uchu zgłosiła się do lekarza, a tam okazało się, że w jej uchu... zamieszkał pająk! Jak dostał się do ucha piosenkarki? Czy mogła stracić słuch?

  Film Sylwestra Wardęgi, w którym jego ukochania sunia Czika przeraża przypadkowych przechodniów przebrana za gigantycznego pająka przez miesiąc był wyświetlany 100 milionów razy. 26-latek z Polski zajął pierwsze miejsce pod względem liczby subskrybentów. Amerykańska stacja CNN wyemitowała jego klip. Sylwester nagrał już nowy filmik, którym przerazi cały świat. Kiedy mroczny klip ujrzy światło dzienne? Tylko w Dzień Dobry TVN, po raz pierwszy, Sylwester opowiedział o nowym projekcie. Jest się czego bać?

  Tak naprawdę to pies w kostiumie gigantycznego pająka ściga nocą przerażonych przechodniów. Tym filmem zainteresowały się media na całym świecie. Zobaczcie dzieło Sylwestra Wardęgi, znanego z prowokacji youtubera i reakcję przypadkowych ludzi na "psopająka" :-)

  Czujnik parkowania to ucho nietoperza, sieć pająka może pomóc budować mosty, a źdźbło trawy drapacze chmur. Gekony natomiast mogą się przyczynić do naszego bezpieczeństwa na drodze. O co chodzi? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dr. Rożka, który wie wszystko!