nordic walking

    nordic walking

    Wielu osobom Polanica Zdrój może kojarzyć się głównie z sanatorium. Okazuje się jednak, że jest to miejsce, w którym można także aktywnie spędzać czas - tamtejsze leśne ścieżki są idealne do uprawiania między innymi nordic walkingu. Jakie jeszcze atrakcje czekają tam na turystów? Sprawdził to podróżnik Łukasz Długowski.

    Aktorzy Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są fanami nordic walkingu. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry Wakacje, aby powiedzieli, co daje im ta forma rekreacji i jaka jest prawidłowa technika chodzenia z kijkami. Zapytaliśmy również, jakie dystanse pokonują.

    W poważnej instytucji, jaką jest Sejm przy ulicy Wiejskiej, działają bardzo poważne zespoły parlamentarne. Na liście znajdziemy między innymi: parlamentarny zespół do spraw brydża sportowego, parlamentarny zespół do spraw kontaktów z Bangladeszem oraz parlamentarny zespół do spraw propagowania w społeczeństwie prozdrowotnej aktywności fizycznej, jaką jest nordic walking. Ten ostatni zainteresował zwłaszcza Filipa Chajzera. Reporter Dzień Dobry TVN udał się na walking z posłanką PiS Anną Czech. Jacy posłowie należą do zespołu nordic walkingu i, kiedy mają czas na wędrowanie?