cellulit

  cellulit

  Kostka kawowa do masażu to pomysł na świetny, domowy kosmetyk. Pięknie pachnie i posiada niezwykłe właściwości. Można ją wykonać w różnych wersjach, w zależności od potrzeb, chęci i posiadanych składników. W opcji „bardziej zaawansowanej” konieczne jest zakupienie kilku dodatkowych produktów.

  Cellulit to problem wielu kobiet i choć często utożsamiany jest z nadwagą, towarzyszy nawet wysportowanym i szczupłym osobom. Pomarańczowa skórka to nic innego, jak zniekształcona tkanka podskórna i nieprawidłowo rozmieszczona tkanka tłuszczowa. Najczęściej cellulit występuje na udach, pośladkach, ale także brzuchu czy ramionach. Z cellulitem walczy wiele kobiet. Jakie porady dla kobiet ma Anna Lewandowska? Jak zwalczyć cellulit?

  Cellulit to utrapienie wielu kobiet. Jakie zabiegi na pozbycie się tego defektu proponują gabinety kosmetyczne? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. A w studiu kosmetyczka Aneta Suchowierska powiedziała, dlaczego tworzy się cellulit, a także pokazała domowe sposoby na pozbycie się jego.

  Ponad 80% kobiet cierpi na cellulit. Wynika to przede wszystkim z gospodarki hormonalnej oraz z trybu życia. Czym dokładnie jest cellulit? Czy można go zwalczyć dietę i ćwiczeniami? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Kaczorowską, trenerkę personalną.

  Podobno kawa z mlekiem powoduje cellulit. Prawda to czy fałsz? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN dietetyczkę Anetę Łańcuchowską. Dowiedzieliśmy się również, jak na nasze zdrowie wpływa kawa, jakie są rzeczywiste przyczyny cellulitu i w jaki sposób możemy go zredukować.

  Wiele kobiet walczy z cellulitem. Jakie są najskuteczniejsze sposoby na pozbycie się go? W Dzień Dobry TVN mówiły o nich: kosmetyczka Aneta Suchowierska oraz trenerka Joanna Brzezińska.

  Amerykańska celebrytka Kim Kardashian całą swoją medialną karierę zbudowała na pośladkach. Teraz okazało się, że wcale nie są one takie idealne. Co oprócz tego, że ma na nich cellulit wyszło ostatnio? W Dzień Dobry TVN mówiła o tym dziennikarka Barbara Pasek.

  Do naszego cyklu O(d)żywieni zgłosiła się Helena Łukomska. Jej marzeniem była utrata 5 kilogramów i pozbycie się cellulitu. Zobaczcie, co doradziła jej ekspertka Dzień Dobry TVN Daria Ładocha.

  Cellulit to zmora większości kobiet. Wygląda brzydko, dlatego wiele pań chce się go pozbyć. Skąd bierze się pomarańczowa skórka? Czy można ją zlikwidować za pomocą suplementów diety i masażu? Jakie zabiegi na cellulit zaproponował dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging?

  Wiele gabinetów kosmetycznych oferuje zabiegi, które usuwają skórkę pomarańczową. Niestety nie każdego na nie stać. Czy można zatem walczyć z cellulitem domowymi sposobami? Czy są one skuteczne? Co sprzyja powstaniu skórki pomarańczowej? Czy dotyka ona tylko kobiet? O tym gość Dzień Dobry TVN dermatolog Maria Noszczyk.

  Ciało kobiety po ciąży się zmienia. Pewna Australijka postanowiła sprawdzić, jak bardzo. Z Taryn Brumfitt rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska. Jak celebrować swoje ciało i nie wstydzić się rozstępów, cellulitu i fałdek?

  Cellulit to zmora wielu kobiet. Prototypem baniek chińskich są tradycyjne bańki szklane. Jak i czym natrzeć ciało przed masażem chińskimi bankami i dlaczego jest to takie ważne? Czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do korzystania z masażu bańką chińską ? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Monika Kozak - masażystka, która w swojej pracy używa chińskich baniek.