anna lewandowska

    anna lewandowska

    Ania Lewandowska może poszczycić się kolejnym doświadczeniem. Trenerka wzięła udział w nagraniach do nowej edycji "Top Model". Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z planu show. Przy okazji zachwyciła swoich fanów niecodzienną stylizacją. Sprawdź, co jeszcze wiemy na temat 9. sezonu "Top Model".

    Anna Lewandowska po pół roku nieobecności przyleciała do Polski. W naszym programie opowiedziała o tym, jak wygląda jej powrót do formy po urodzeniu drugiej córeczki. Trenerka ma już kolejne zawodowe pomysły. Właśnie rusza z kolejnym wyzwaniem, do którego nominowała Paulinę Krupińską-Karpiel. Na czym ono polega? Zobaczcie sami.

    Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek, niedawno urodziła Laurę. Jak przyznaje, w opiece nad dziećmi bardzo wspiera ją mąż. Razem z Robertem wychowują swoje pociechy w Monachium. Jak odnajdują się w roli rodziców? Jaki wpływ na ciąże i porody miała aktywność fizyczna trenerki? Co myśli o swoim ciele? O tym wszystkim Anna Lewandowska opowiedziała Paulinie Krupińskiej-Karpiel.

    Treningi i akcje charytatywne oraz sprzedaż bluz - Anna Lewandowska włączyła się w akcję pomocy dla dziewięciomiesięcznego Patryka, który urodził się z nieuleczalną chorobą genetyczną. Rdzeniowy zanik mięśni (SMA1) odbiera chłopcu siły, zdolności do poruszania się, jedzenia i oddychania. Jedyną szansą dla dziecka jest bardzo droga terapia genowa w USA, która zatrzymuje postęp choroby i stopniowo przywraca utracone funkcje ruchowe.