Dla ukochanego mężczyzny przeprowadziła się do innego kraju. Decyzję podjęła po trzech randkach

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
nypost.com
Para trzymająca się za ręce

Miłość rządzi się swoimi prawami. Już na samym początku romantycznej relacji łatwo jest stracić dla kogoś głowę i podjąć decyzję o życiowych zmianach. Najlepszym tego dowodem jest historia 31-letniej Angelici Malin, która z myślą o ukochanym mężczyźnie przeprowadziła się do innego kraju. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że spakowała walizki po zaledwie trzech randkach.

Już na pierwszej randce poczuła, że to ten jedyny

Dla zakochanych nie ma rzeczy niemożliwych. Historia Angelici Malin udowadnia, że w imię miłości można bez wahania porzucić dotychczasowe życie i przeprowadzić się na drugi koniec świata. Kobieta opowiedziała o swoich doświadczeniach na łamach "New York Post".

Miłość i związki

Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocnoDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Mieszkanka Londynu poznała swoją drugą połówkę podczas wycieczki do Nowego Jorku. W trakcie pobytu za oceanem zainstalowała w telefonie aplikację randkową, a Josh był pierwszą osobą, która zaproponowała jej spotkanie. Po randce zorganizowanej w barze koktajlowym w Chinatown stało się jasne, że para znalazła wspólny język.

- Nagle wszystkie stereotypy o miłości od pierwszego wejrzenia stały się prawdziwe (...). Oboje czuliśmy się jak w filmie - przyznała 31-latka.

Dla ukochanego mężczyzny przeprowadziła się do innego kraju

Josh już na trzecim spotkaniu zapytał ukochaną, czy chciałaby zamieszkać w Nowym Jorku. Co ciekawe, Angelica nie była tym zaskoczona. Kobieta skrycie marzyła o tym, by już na zawsze pozostać u boku przystojnego prawnika z Brooklynu. To pragnienie wkrótce miało się urzeczywistnić. Po powrocie do Londynu 31-latka spakowała walizki i poinformowała bliskich o wyprowadzce.

Para nie poprzestała na wspólnym mieszkaniu. Po pięciu miesiącach znajomości Angelica i Josh stanęli na ślubnym kobiercu.

- Wybraliśmy pierwszą możliwą datę. Nie przeszkadzało nam to. Po prostu bardzo chcieliśmy być mężem i żoną tak szybko, jak to możliwe (...). Jesteśmy szalenie szczęśliwi - podsumowała swoją opowieść Brytyjka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: nypost.com

Źródło zdjęcia głównego: Sergio Mendoza Hochmann/Getty Images

Pozostałe wiadomości