Partner stosuje metodę "ciepło i zimno"? Randkowy trener podpowiedział, co z tym zrobić

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
dailymail.co.uk
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Randkowy trener Benjamin Daly w filmie opublikowanym na TikToku odpowiedział na nurtujące wiele osób pytanie. Jak poradzić sobie z partnerem, który posługuje się metodą "ciepło i zimno"? Okazuje się, ze ten temat dotyczy wielu relacji, nie tylko tych zawartych przez Internet.

Metoda "ciepło i zimno" - czym jest?

Benjamin Daly ma na TikToku 1,2 miliona obserwujących. Tworzy treści dla osób, które borykają się z różnymi problemami w swoich związkach. W jednym z nagrań opowiedział, co zrobić, kiedy druga osoba stosuje metodę "ciepło i zimno". Polega ona na okazywaniu różnych poziomów zainteresowania, które momentami na wysokim poziomie, by za chwilę spaść do zera.

Randkowy trener zdradził, dlaczego ludzie tak się zachowują. - Facet jest raz ciepły, a raz zimny, ponieważ nie jest pewien ani ciebie, ani związku. Nie trać czasu na przekonywanie kogoś o swojej wartości. Twoim celem nie jest przekonanie kogoś, a znalezienie kogoś, kogo nie trzeba przekonywać - zaznaczył.

Związkowe porady - reakcje w sieci

Okazało się, że ten temat dotyczy bardzo wielu osób. Nagranie wyświetliło 140 tysięcy użytkowników, a wielu z nich zostawiło komentarze, w których opisywali swoje doświadczenia. Przyznali, że takie zachowanie drugiej strony jest bardzo stresujące i bolesne.

- Kiedy jest ze mną, czuję się tak dobrze, ale kiedy piszemy wiadomości tekstowe, jest taki inny. Czuję, że za bardzo się staram - napisała jedna z osób. - Zrezygnowałem z szukania tego kogoś, kogo nie trzeba przekonywać. Dla odmiany, żeby ktoś mnie znalazł - dodała kolejna. - Niektórzy są po prostu samolubni i chcą cię dla własnych potrzeb… czyny mówią głośniej niż słowa - podkreślił jeden z fanów randkowego trenera.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Ilona Titova/Getty Images

Pozostałe wiadomości