Związki i seks

Pan młody nie potrafił powstrzymać łez przed ołtarzem. Nagranie bije rekordy popularności w sieci

Związki i seks

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
kobieta.wp.pl
Ołtarz i krzesła dla gości przygotowane do ceremonii zaślubin

Każda ceremonia zaślubin niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji. Tuż przed złożeniem ważnej przysięgi trudno jest opanować wzruszenie i powstrzymać napływające do oczu łzy. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który rozpłakał się na widok zmierzającej do ołtarza wybranki. Nagranie upamiętniające ten wyjątkowy moment znalazło swoje miejsce w mediach społecznościowych. Jak zareagowali na nie internauci?

Pan młody rozpłakał się na widok ukochanej

Przygotowania do ślubu zwykle wiążą się z ekscytacją, ale także swoistym napięciem. Z nadejściem dnia ceremonii emocje zdają się jeszcze bardziej przybierać na sile. Nic w tym dziwnego, to w końcu ważne wydarzenie zarówno dla państwa młodych, jak i towarzyszących im gości.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Stres i wzruszenie związane z rozpoczęciem nowej drogi życia dały się we znaki mężczyźnie, który oczekiwał na swoją ukochaną przed ołtarzem. Na widok ubranej w białą suknię wybranki pan młody zalał się łzami. Udowodnił tym samym, że nie warto tłumić uczuć w tak podniosłych chwilach.

Płaczący pan młody zyskał uznanie internautów

Chwytającą za serce reakcję pana młodego zarejestrowała kamera. Nagranie upamiętniające wyjątkową ceremonię zaślubin zostało opublikowane na TikToku przez fotografa, Mitcha Hickmana i doczekało się ponad 1,2 mln odsłon, jak również wielu pozytywnych komentarzy.

- "Super chłopak. Czuły, będzie dobrym mężem", "Wrażliwe serce", "Będzie ją kochał", "Piękna reakcja", "Mój mąż też tak zareagował", "Cudowny człowiek, tylko słabi nie płaczą", "Życzę dużo szczęścia i miłości" - pisali poruszeni wrażliwością mężczyzny internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: kobieta.wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lion Shoshan/EyeEm/TikTok

Pozostałe wiadomości