Związki i seks

Bliźniaczki poślubiły identycznych braci. Jak wyglądają ich dzieci? "Są jak genetyczne rodzeństwo"

Związki i seks

Autor:
Sabina
Zięba
Brittany i Briana oraz Josh i Jeremy

Brittany i Briana Salyers to bliźniaczki jednojajowe. Ta pierwsza wyszła za mąż za Josha, a druga za Jeremy'ego, którzy również są bliźniakami. Małżeństwa zamieszkały w jednym domu i wspólnie wychowują dzieci. O swojej niezwykłej historii pary opowiedziały w dokumencie TLC dostępnym w serwisie Player.pl, pt. "Obsesyjna miłość sióstr".

Niezwykłe małżeństwa

Brittany i Briana od najmłodszych lat były nierozłączne. Jedynie w czasie studiów mieszkały w dwóch różnych miejscowościach, czego później bardzo żałowały. Obie miały to samo marzenie - chciały pewnego dnia spotkać dwóch królewiczów z bajki. Udało się im to w 2017 roku, kiedy poznały na festiwalu Josha i Jeremy'ego, którzy również są bliźniakami jednojajowymi. Po pół roku znajomości Brittany zaręczyła się z pierwszym z wymienionych braci, a Briana z drugim. Uroczystość odbyła się tego samego dnia. Kilka miesięcy później pary powiedziały sobie "tak" podczas podwójnej ceremonii ślubnej. Oba małżeństwa postanowiły także zamieszkać w jednym domu.

- Spędzamy ze sobą cały czas. Jeździmy do tej samej kancelarii i pracujemy nad tymi samymi sprawami. (...) Lubimy wyglądać możliwie identycznie. (...) Josh i Jeremy rozumieją naszą więź, bo są sobie równie bliscy - mówiły bliźniaczki w dokumencie TLC.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Siostrom udało się nawet zajść w ciążę w odstępstwie zaledwie kilku miesięcy. W styczniu 2021 roku Josh i Brittany poinformowali o przyjściu na świat syna, Jetta, a trzy miesiące później radosną nowinę ogłosili Briana i Jeremy. Syn drugiej pary otrzymał imię Jax. Obie pary razem wychowują swoje dzieci.

Od momentu narodzin chłopców popularność Salyersów zaczęła dynamicznie rosnąć. Zakochani stali się internetowymi celebrytami. Obecnie ich wspólne konto na Instagramie śledzi 185 tys. osób.

"Nasi synowie są jak bracia"

Jax i Jett, mimo że są kuzynami, to wyglądają niemal identycznie. Pod jednym ze zdjęć chłopców ich rodzice napisali nawet: "kuzyni, genetyczne rodzeństwo i czwartorzędowi bliźniacy". Wielu fanów było zdezorientowanych podpisem umieszczonym pod fotografią. - Ponieważ bliźnięta jednojajowe mają to samo DNA, dzieci dwóch par bliźniąt jednojajowych są genetycznie bardziej podobne do rodzeństwa, choć prawnie to kuzyni - wyjaśniła Brittany Salyers. Zdaniem obu par, gdyby chłopców poddać analizie genetycznej, to ich DNA byłby prawie niemożliwe do odróżnienia.

- Czuję się, jakbym był ojcem Jetta i myślę, że Josh myśli to samo o Jaxie. Wszyscy mieszkamy razem i razem wychowujemy synów. Jesteśmy jedną rodziną, a nie dwoma oddzielnymi parami z własnymi dziećmi – wyznał Jeremy w rozmowie z "Entertainment Tonight".

Salyersi mają wielu fanów, ale muszą też mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami osób, które nie rozumieją ich stylu życia. - Niektórzy uważają, że jesteśmy dziwni, a inni - że niesamowici. Od tych drugich otrzymujemy duże wsparcie, za co jesteśmy wdzięczni. Staramy się ignorować komentarze prześladowców i po prostu skupiać się na pozytywach - powiedziała Brittany. 

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości