Szokujący moment na weselu. Panna młoda zrobiła to za plecami męża, gdy trwał ich pierwszy taniec

Panna młoda ogłosiła ciąże podczas pierwszego tańca
Źródło: Dzień Dobry TVN
Wyjątkowa suknia ślubna
Wyjątkowa suknia ślubna
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
Panna młoda podczas swojego wesela postanowiła zaskoczyć nie tylko gości, ale i świeżo poślubionego męża. Podczas ich pierwszego tańca zdobyła się na niestandardowe ogłoszenie. Internauci są podzieleni. Część z nich nie kryła oburzenia.

Nietypowy pierwszy taniec

Pierwszy taniec to z pewnością jeden z najbardziej romantycznych i intymnych momentów podczas ślubu. To chwila, na którą wyczekują goście, a nowożeńcy wracają do niej wspomnieniami, oglądając nagrania z uroczystości. Przygotowania do tego momentu trwają czasami długimi miesiącami.

Państwo młodzi często wybierają niestandardowe rozwiązania, popisują się autorskimi układami tanecznymi. To bez wątpienia jeden z najbardziej ekscytujących momentów dla gości. Jedna z par zaskoczyła swoich bliskich, ponieważ podczas ich pierwszych kroków na parkiecie doszło do pewnego ogłoszenia.

Panna młoda ogłosiła ciążę podczas ślubu

TikTok podbija film z wesela, na którym panna młoda informuje gości podczas pierwszego tańca, że wraz z mężem spodziewają się dziecka. Bliscy nie kryli zaskoczenia, ale i sam pan młody wydawał się być zdezorientowany. W końcu wszystko działo się za jego plecami...

W sieci kontrowersje wzbudził jej pomysł ze względu na zawłaszczenie tak ważnej dla przyszłych rodziców chwili, na rzecz własnego pomysłu.

- Nie rozumiem, jak można zrobić coś takiego bez konsultacji z ojcem dziecka - napisała jedna z kobiet. - Nie uważam, żeby był to odpowiedni moment. Pan młody mógł czuć się dziwnie - dodał ktoś inny.

Część komentarzy dotyczyła także tego, że panna młoda nie powinna była zakładać białej sukni ślubnej, będąc już w ciąży. - Uważam, że to niestosowne, żeby biała suknia pojawiła się na weselu, gdzie młodzi spodziewają się dziecka. To wbrew zasadom i tradycji - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło: o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tetra Images/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości