I ty możesz zostać "MasterChefem". Jak zgłosić się do 12. edycji programu?

Autor:
Oskar
Netkowski
Masterchef - startują castingi do 12 edycji show
Masterchef - startują castingi do 12 edycji show TVN
wideo 2/6

Rozpoczęły się poszukiwania kolejnego "MasterChefa". Dwunasta edycja kulinarnego show wyczekiwana jest przez fanów gastronomii. Castingi wystartowały i odbędą się wirtualnie. Nie zwlekaj i sięgnij po marzenie.

MasterChef 12 - casting

Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran po raz dwunasty szukać będą najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Tylko najlepsi trafią do kuchni "MasterChefa", gdzie zawalczą o 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę nowego MasterChefa! 

Poprzednią edycję zwyciężył Kuba Tomaszczyk. 19-latek z Tych okazał się najmłodszym zwycięzcą tego programu. W finale pokonał: Elę Stróżyńską, Bartosza Nowaka i Filipa Wałka.

Masterchef 12 - zgłoś się do programu

Wszyscy chętni do udziału w "MasterChefie" mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej. W ten sposób, nawet mimo dzielącej odległości, każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent!

O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko. Zgłoszenia można wysyłać do 6 kwietnia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN