Oto newsy z soboty. Pijani rodzice 3 dzieci, ostatnia rozmowa Justyny Kowalczyk z mężem, Katarzyna Figura w niebieskich włosach

Podsumowanie dnia - sobota, 20 maja 2023 r.
Źródło: Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVN. Co będzie w programie w niedzielę, 21 maja 2023 r.?
Dzień Dobry TVN. Co będzie w programie w niedzielę, 21 maja 2023 r.?
Mateusz Banaszkiewicz jakiego nie znamy
Mateusz Banaszkiewicz jakiego nie znamy
Rosa i jej deski
Rosa i jej deski
Jak zacząć przygodę z SUPem?
Jak zacząć przygodę z SUPem?
Festiwal w Cannes na półmetku
Festiwal w Cannes na półmetku
Supertunia - super kwiat na super balkon
Supertunia - super kwiat na super balkon
Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?
Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?
Anna Skura o nieudanym powiększaniu biustu
Anna Skura o nieudanym powiększaniu biustu
Wspomnienie Kacpra Tekieli
Wspomnienie Kacpra Tekieli
Kacper Tekieli zmarł tragicznie w Alpach
Kacper Tekieli zmarł tragicznie w Alpach
Trening w dechę
Trening w dechę
Amerykańsko-azjatycki wyścig z przygodami
Amerykańsko-azjatycki wyścig z przygodami
Najbardziej pamiętne przygody z „Azji Express”
Najbardziej pamiętne przygody z „Azji Express”
„Rycerze Zodiaku” - manga na wielkim ekranie
„Rycerze Zodiaku” - manga na wielkim ekranie
Psi salon piękności
Psi salon piękności
Szczaw i rabarbar - smakowita zapowiedź lata
Szczaw i rabarbar - smakowita zapowiedź lata
Plaża. Loka - „Na jednej z dzikich plaż”
Plaża. Loka - „Na jednej z dzikich plaż”
 Anna Jurksztowicz zakochana w spacerach
Anna Jurksztowicz zakochana w spacerach
Od piekła do nieba, czyli droga Katarzyny Nosowskiej
Od piekła do nieba, czyli droga Katarzyny Nosowskiej
Do zobaczenia w Libercu
Do zobaczenia w Libercu
W sobotę, 20 maja 2023 r. nie cichną echa tragedii, która wydarzyła się trzy dni wcześniej w szwajcarskich Alpach. Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała ostatnie zdjęcie zmarłego męża i fragment wzruszającej, prywatnej korespondencji. Katarzyna Nosowska opowiedziała Marcinowi Prokopowi o relacji z synem, a Katarzyna Figura pochwaliła się diametralną metamorfozą. W dziendobry.tvn.pl pisaliśmy również o powodziach we Włoszech, o pijanych rodzicach z Otwocka i o tym, jak oszczędzić pieniądze wydawane na utrzymywanie dziecka.

Justyna Kowalczyk-Tekieli pokazała zdjęcie męża i prywatną korespondencję

Śmierć alpinisty Kacpra Tekielego wstrząsnęła całą Polską. Mężczyzna zginął 17 maja w Szwajcarii podczas zdobywania jednego z czterotysięczników. Żona zmarłego wspinacza, Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała na facebookowej stronie poświęconej sportowej działalności mężczyzny jego ostatnie zdjęcie oraz fragment prywatnej korespondencji.

"PIK. Kocham Was, Kotki" - napisał Kacper Tekieli w wiadomości do żony i syna. "My Ciebie bardziej, mój Kochany. Brawo" - odpowiedziała wówczas dumna Justyna.

Otwock. Pijani rodzice spacerowali z 3 dzieci

Funkcjonariusze policji w Otwocku otrzymali zgłoszenie od przypadkowego świadka, który zauważył, że spacerujący z dziećmi 43-letnia kobieta i 31-letni mężczyzna są nietrzeźwi. U pijanych rodziców odnotowano blisko 1,5 promila alkoholu.

- Skrajnie nieodpowiedzialna para w takim stanie wyszła na spacer z 8-miesięcznym, rocznym i 4-letnim synem - przekazała rzeczniczka otwockiej policji mł. asp. Paulina Harabin.

Katarzyna Nosowska opowiada o pasji 27-letniego syna Mikołaja

Katarzyna Nosowska w rozmowie z Marcinem Prokopem otworzyła się na temat relacji z synem Mikołajem Krajewskim. Piosenkarka wyznała, że stara się, by więź z 27-latkiem była oparta na partnerstwie, a nie tzw. matkowaniu. Wokalistka dodała, że zalała swoje dziecko ogromną miłością. Jak reaguje na pasję Mikołaja, którą jest trenowanie sztuk walki?

Jak oszczędzić na wychowywaniu dziecka?

W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziennikarkę Paulinę Sochę-Jakubowską i Monikę Madej. Ekspertki próbowały wyliczyć, jakie wydatki ponoszą rodzice opiekujący się dzieckiem. Czy proponowane przez rząd 800+ wystarczy na zaspokojenie wszystkich potrzeb malucha? Jak oszczędzić? Podpowiedzi znajdziecie TUTAJ.

Powodzie we Włoszech - relacja mieszkańców

Od kilku dni region Emilia-Romania we Włoszech nawiedzają intensywne opady deszczu. W związku z czyhającym na mieszkańców niebezpieczeństwem ogłoszono czwarty alert pogodowy. Powódź zbiera śmiertelne żniwo. Jak na zagrożonych terenach wygląda teraz codzienność?

- Obecnie mamy internet udostępniony przez wojsko, mam tylko kilka minut. Mieszkamy w miejscowości Modigliana w prowincji Forlì-Cesena. Jesteśmy odcięci od reszty świata, drogi są zerwane, mostów albo nie ma, albo są poważnie naruszone. Nie mamy nawet linii telekomunikacyjnej - relacjonuje przebywający we Włoszech pan Krzysztof.

Katarzyna Figura przefarbowała włosy

Katarzyna Figura przeszła diametralną metamorfozę. Aktorka, która od zawsze była nazywana "blond seksbombą", zrezygnowała z dotychczasowego koloru włosów. Gwiazda zaprezentowała się na Instagramie w niebieskiej fryzurze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek, Jerzy Dudek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?