Były piłkarz reprezentacji Austrii został zastrzelony na ulicy. Miał zaledwie 43 lata

Autor:
lukl/tvn24,
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tvn24.pl
Płomień świecy

Nie żyje Volkan Kahraman. Utalentowany piłkarz, który w 2002 roku dołączył do reprezentacji Austrii, miał 43 lata. Zagraniczne media donoszą, że sportowiec został zastrzelony na ulicy w Wiedniu. - Rozpoczęło się przesłuchiwanie świadków - przekazał rzecznik wiedeńskiej policji. 

Nie żyje Volkan Kahraman

Nie żyje austriacki piłkarz pochodzenia tureckiego, Volkan Kahraman. Śmieć 43-latka potwierdziła austriacka federacja piłkarska. Według agencji APA sportowiec został zastrzelony w środę, 8 lutego br. na środku jednej z wiedeńskich ulic.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Zagraniczne media donoszą, że 46-letni sprawca strzelił Kagramanowi w głowę, po czym popełnił samobójstwo. Wiedeńska policja wszczęła w tej sprawie śledztwo.

- Rozpoczęło się przesłuchiwanie świadków - przekazał rzecznik policji Daniel Fuerst. 

Volkan Kahraman - kariera

Volkan Kahraman rozpoczął piłkarską karierę w Holandii. Jak czytamy na tvn24.pl, największe sukcesy odnosił w barwach klubu Excelsior Rotterdam. Dla holenderskiej drużyny w ciągu trzech sezonów zdobył 7 bramek i zanotował 11 asyst. 

W 2002 roku piłkarz dołączył do reprezentacji Austrii prowadzonej przez Hansa Krankla. Na pozycji środkowego pomocnika rozegrał trzy spotkania.

W ostatnich latach Volkan Kahraman spełniał się jako dyrektor sportowy w austriackim klubie SC Ostbahn XI

Więcej informacji na ten temat na tvn24.pl.

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:lukl/tvn24, Magdalena Brzezińska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: fhm/Getty Images

Pozostałe wiadomości