Jeździła na wesela i okradała młodą parę oraz gości. "To szaleństwo. Ona to robi od dłuższego czasu"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Ukraść można dosłownie wszystko. Zaskakujące, na jakie pomysły wpadają niektórzy złodzieje
Ukraść można dosłownie wszystko. Zaskakujące, na jakie pomysły wpadają niektórzy złodzieje
Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Bezpieczny dom dla dzieci
Bezpieczny dom dla dzieci
57-latka próbowała się zbogacić w nietypowy sposób. Kobieta jeździła od wesela do wesela, gdzie dopuszczała się kradzieży. - Ukradła mi 200 dolarów w gotówce w noc poślubną - przyznała jedna z poszkodowanych. Złodziejka usłyszała wyrok.

USA. Kradła prezenty i pieniądze z weselnych kopert

W trzech amerykańskich stanach systematycznie od 6 lat z wesel znikały koperty z pieniędzmi, prezenty, a także portfele i karty płatnicze gości. Jak się niedawno okazało, za wszystkie kradzieże odpowiedzialna była Sandra Lynn Henson ze stanu Missisipi, która wpraszała się na wesela, udawała gościa, a następnie kradła wszystkie kosztowności.

57-latka została skazana na karę pięciu lat więzienia w zawieszeniu i do stycznia 2025 roku przebywa na zwolnieniu warunkowym, jednak nie zaprzestała swojej działalności. Według portalu NBC News, 30 września została przyłapana na przeczesywaniu apartamentu nowożeńców. - Później Henson wyjęła ze stanika 200 dolarów i nam je oddała - powiedziała panna młoda, która podkreśliła, że złodziejka dowiedziała się o ich ślubie z Internetu.

Co więcej, Sandra Henson planowała kolejne kradzieże. - Miała na siedzeniu w samochodzie notatnik z listą nazwisk. Notatnik z miejscami, w których już była, poza dwoma lub trzema weselami, które jeszcze się nie wydarzyły. Daty, godziny, miejsca, a nawet imiona pary młodej - mówiła Kait Dorrough.

W zeszłym tygodniu kobieta usłyszała zarzuty dokonania drobnej kradzieży, wtargnięcia na teren posesji i zakłócania porządku podczas wesela z dnia 30 września. Do wszystkiego się przyznała i została ukarana grzywną w wysokości 650 dolarów. Jednak to nie koniec. Jak przekazało USA Today, sąd nakazał jej stawienie się na kolejnej rozprawie w przyszłym roku "w celu uzyskania aktualnych informacji na temat sprawy".

Na weselach okradała młodą parę i gości

Ofiary Henson nie kryją oburzenia tym, że złodziejka jest nadal na wolności. - To niesprawiedliwe - stwierdziła 22-letnia Lexi Butler, na weselu której kobieta dokonała kradzieży.

- Okradła tak wielu ludzi z cennego czasu, wspomnień i prezentów, ale nie musi przyznawać się do swojego złego postępowania. Nie mogę uwierzyć, że nikt nie traktuje tego poważnie - dodała.

- To szaleństwo. Ona robi to od dłuższego czasu i nie sądzę, żeby miała zamiar przestać - oceniła 34-letnia Kait Dorrough, której ​​Henson ukradła 200 dolarów w gotówce w noc poślubną. 

Więcej informacji z kraju i ze świata znajdziesz na TVN24

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Royalty-free/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości