Newsy

Agata Rubik pokazała zdjęcie z rodzicami. Fani nie dowierzają: "Sądziłam, że to Pani równolatkowie"

Newsy

Bartosz Krupa/East NewsAgata Rubik

Agata Rubik często pokazuje w sieci życie rodzinne. Nie brakuje zdjęć z mężem oraz dziećmi. Tym razem żona muzyka pokazała swoich rodziców. Fani nie mogą uwierzyć, że wyglądają tak młodo.

Agata Rubik - rodzina

Agata jest modelką, którą kompozytor poznał podczas przygotowań do wyborów Miss Polonia w 2005 roku. Rubikowie są już 13 lat po ślubie. Para związała się w 2006 r., a po dwóch latach powiedziała sakramentalne "tak". Zakochanych dzieli 18 lat różnicy wieku. Kiedy się pobierali, Agata miała 22 lata, zaś Piotr 40. Przypomnijmy, że najważniejszy dzień w ich życiu był jednym z największych wydarzeń show-biznesowych tamtego czasu.

- Paparazzi tłumnie przybyli na ślub i wesele. Dosłownie na dwa tygodnie przed ceremonią dowiedzieliśmy się, że wszyscy paparazzi jadą z Warszawy do Wrocławia na nasz ślub. Chcieliśmy się pobrać w katedrze, ale nie można było jej zamknąć. Zaczęliśmy się tym martwić, niefajnie byłoby składać przysięgę i słyszeć migawki aparatu. Ślub odbył się w kościele osiedlowym, który można było zamknąć, było bardzo kameralnie - wspominała Agata w programie "Wedding Dream" Izabeli Janachowskiej.

Para doczekała się dwójki dzieci. W 2009 r. urodziła się ich córeczka Helena, a w 2013 r. Alicja.

Agata Rubik - rodzice

Agata Rubik słynie z ogromnej rodzinności. Niejednokrotnie podkreślała, jak ważni są dla niej bliscy. Teraz możemy zobaczyć rodziców żony kompozytora.

- Córeczka Mamusi czy córeczka Tatusia? - czytamy we wpisie.

Fani nie dowierzali, że na zdjęciu faktycznie są rodzice Agaty. Ich zdaniem państwo Paskudzcy wyglądają na jej rówieśniczkę. W komentarzach czytamy: "Wow! Tata wygląda jak kolega, właściwie jak kolega surfer", "Pomyślałam, że rodzeństwo, bo wszyscy jesteście do siebie bardzo podobni", "Myślałam, że to zdjęcie z przyjaciółmi! I pewnie się nie pomyliłam, ale sądziłam, że to Pani równolatkowie, a nie rodzice".

Zobacz też:

Iza Kuna i Marek Modzelewski razem w życiu i w pracy. Scenarzysta zdradził, jak zwraca się do niego teściowa Daniel Olbrychski o zmarłym wnuku. "Wiersz, który napisał przed śmiercią, był i jest wstrząsający"

Anna Dereszowska o budowaniu relacji z dziećmi. "To umiejętności rozmowy, poświęcania czasu"

Życie rodzinne Piotra Rubika. "Każdy z nas jest trochę nienormalny"
Życie rodzinne Piotra Rubika. "Każdy z nas jest trochę nienormalny"
UWAGA! TVN/x-news

Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości