Dlaczego warto zacząć trenować i dołączyć do wyzwania? "Endorfiny robią swoje"

Pani Kamila dołączyła do wyzwania
Pani Kamila dołączyła do wyzwania Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

3 stycznia ruszyło noworoczne wyzwanie Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN - "Healthy&Active". W jego ramach trenerka prezentuje regularne sesje ćwiczeń, które oglądać można w naszych mediach społecznościowych i na antenie. Dodatkowo, w studiu Dzień Dobry TVN pojawiają się związani z akcją goście - zarówno eksperci, jak i uczestnicy. Do drugiego z wymienionych gron należy Kamila Wróbel, która opowiedziała o swoich doświadczeniach z treningami Anny Lewandowskiej.

"Healthy&Active" - noworoczne wyzwanie

Kamila jest świeżo upieczoną mamą 9-miesięcznego Aleksandra. 29-latka bierze udział w wyzwaniu "Healthy&Active", ale to nie pierwszy raz, kiedy ćwiczy z Anną Lewandowską. Trenerka jest jej motywacją już od 4 lat. Kamila była również na obozie sportsmenki.

- Podoba mi się to, że teraz też jest dość dużo merytoryki i można dowiedzieć się czegoś nowego - mówiła uczestniczka wyzwania.

Kamila zwróciła uwagę, że w rozpoczęciu treningów najtrudniejszy jest sam początek - zmotywowanie się do działania - oraz regularność. Co chciałaby powiedzieć osobom, rozważającym dołączenie do wyzwania?

- Oprócz tego, że zmienia się ciało, sylwetka wygląda lepiej, myślę, że to jest takie oczyszczenie głowy. Endorfiny robią swoje - mówiła.

Jak dołączyć do wyzwania Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN?

Noworoczne wyzwanie Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN rozpoczęło się 3 stycznia. W jego ramach trenerka regularnie pojawia się na antenie programu, a w studiu dodatkowo goszczą eksperci z zakresu dietetyki i fitnessu.

- Poza motywacją do aktywności fizycznej i planem treningowym, w przygotowanym wyzwaniu będziemy również kłaść duży nacisk na to, aby wytrwać w noworocznej zmianie i utrzymać zdrowe nawyki. Aktywność fizyczna to inwestycja, która zawsze wyjdzie nam na zdrowie – tłumaczyła Anna Lewandowska.

Dołącz do noworocznego wyzwania z Anną Lewandowską i Dzień Dobry TVN! Pokaż nam jak ćwiczysz i wprowadzasz zdrowe nawyki, wrzucając na swoje media społecznościowe filmiki lub zdjęcia z hasztagiem #pogodnitvn. Być może to Ciebie odwiedzimy z kamerą!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości