Co będzie modne tej wiosny? Stylistka podpowiada, jakie okrycia warto mieć w swojej szafie

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Płaszcze, trencze i bomberki idealne na wiosenne spacerki
Płaszcze, trencze i bomberki idealne na wiosenne spacerki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Wraz z nadejściem cieplejszych dni grube, zimowe okrycia zastąpimy znacznie lżejszymi płaszczami i kurtkami. Co będzie modne nadchodzącej wiosny? Co warto mieć w swojej szafie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Marta Pożarlik, stylistka.

Wiosna 2023. Jaką kurtkę wybrać?

Tegorocznej wiosny ponownie modne będą m.in. bomberki oraz jeansowe i skórzane kurtki. - Skórzana kurtka vintage jest w trendzie tego sezonu, w trendzie jest kołnierz, w trendzie jest karmel - wyliczała w Dzień Dobry TVN Marta Pożarlik, stylistka.

Porady stylistki

Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowaDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Warto dodać, że tej wiosny jeans możemy nosić w tzw. total looku. - Jak masz jeansowe spodnie, to ja bym ci dała jeansową kurtkę, to jest total look - tłumaczyła ekspertka. Co ciekawe, dawniej sądzone, że takie połączenie gryzie się ze sobą - obecnie jednak odchodzi się od takiego myślenia.

Wiosna 2023. Co będzie modne?

Nadchodzącej wiosny modne będą kolory. - Nie bójmy się koloru - zachęcała stylistka.

Warto, aby mężczyźni mieli w swojej szafie spodnie typu cargo oraz trencz. - Panowie, nie bójcie się trencza. Trencze są w trendzie każdego sezonu, są eleganckie, są fajne - zapewniała Marta Pożarlik. Z powodzeniem można go założyć do biura, na randkę, do teatru czy opery.

Co jeszcze będzie modne? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości