trencz

    trencz

    Choć trwająca pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia nieco ograniczają możliwości spotkań towarzyskich, nie można popadać w rutynę. Nie warto spędzać każdego dnia w dresach na łóżku i z laptopem w rękach. Eksperci zgodnie twierdzą, że najlepiej codziennie wstać i ubrać się tak, jakbyśmy szli do pracy. Co jednak warto teraz nosić? Z pomocą przychodzi kampania Modivo. Marka na kilku zdjęciach zaprezentowała najmodniejsze trendy sezonu.

    W szafie kobiety nie może zabraknąć klasycznego damskiego trenczu, ponieważ to odzież bardzo uniwersalna, dobra dla osób w różnym wieku. Ten rodzaj okrycia wierzchniego sprawdzi się w bardzo wielu stylizacjach na różne okazje. Sprawdź, jak go dobrać i nosić.

    Płaszcz w sezonie wiosna 2018 to absolutny must-have każdej kobiety. W studiu Dzień Dobry TVN Ewelina Rydzyńska udowodniła, że płaszcz można nosić zarówno elegancko, jak i na sportowo. W jaki model płaszcza warto zainwestować tej wiosny?

    Nowy modowy trend mówi: łączcie to, co eleganckie z tym, co sportowe. Ale jak? W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska odpowiedziała na to pytanie i pokazała trzy sportowo-eleganckie stylizacje. Czy może je nosić każda kobieta?