Porady stylistki

Jak wystylizować się na wesele? "Najważniejsze są składy materiałów"

Porady stylistki

Autor:
Sabina
Zięba
Modne stylizacje na wesele
Modne stylizacje na weseleDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Sezon weselny trwa w najlepsze. Wiele osób szuka stroju na uroczystość z dużym wyprzedzeniem. Na co trzeba zwrócić uwagę wybierające kreację? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka Marta Pożarlik.

Moda na kolor

Stylistka w naszym programie powiedziała, że w tym sezonie najlepiej zrezygnować z monochromatycznych kreacji, a także czerni oraz bieli. Warto z kolei postawić na mocne kolory, które wzbudzają w otoczeniu radość i dobry nastrój. Wybierając krój natomiast dobrze jest wziąć pod uwagę miejsce, w którym odbędzie się wydarzenie. Jeżeli będzie to wesele w stylu boho w ogrodzie, można założyć sukienkę w kwiaty (która następnie przyda się nam na wiele innych okazji), a zamiast szpilek postawić na koturny. Na uroczystość w pałacu dobrze ubrać kreację maxi.

- Dziewczyny, nie bójcie się też nosić kombinezonów. Są modne i jest ich bardzo dużo. (...) Najważniejszą rzeczą wśród tych stylizacji są jednak składy materiałów - mówiła Marta Pożarlik w Dzień Dobry TVN.

Jaką kreację wybrać na wesele?

Wiele kobiet kompletując swoje stylizacje zastanawia się nad tym, czy powinny dopasować kolor kreacji do garnituru partnera. Niegdyś było to niezwykle popularne rozwiązanie, które często stosowano na większych wydarzeniach. Teraz jednak odchodzi się od takich zabiegów. Najważniejsze jest, by dana kreacja nie przypominała sukni ślubnej i to, żeby czuć się po prostu w niej dobrze.

- Ważne jest to, żebyśmy nie robiły na weselu konkurencji pannie młodej. Idziemy na wesele, chcemy się bawić i dobrze wyglądać, ale nie wybierajmy takich stylizacji, które łudząco przypominają suknie ślubne. (...) Już też raczej unikamy za dużej ilości cekinów - dodała stylistka w naszym programie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości