Porady stylistki

Biały t-shirt to podstawa. Jak dobrać go do sylwetki i okoliczności?

Porady stylistki

Autor:
Michalina
Kobla
Biały t-shirt to podstawa
Biały t-shirt to podstawaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Biały t-shirt to obowiązkowy element garderoby każdej osoby, niezależnie od wykonywanego zawodu i stopnia zainteresowania modą. Stanowi doskonałą podstawę zarówno stroju galowego, jak i casualowej stylizacji. Z czym najlepiej go łączyć? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Katarzyna Baran, stylistka.

Z czym łączyć biały t-shirt?

Trudno o bardziej uniwersalny element garderoby. Biały t-shirt pasuje każdemu niezależnie od płci i okoliczności. Ważne tylko, aby wiedzieć, z czym go łączyć. Stylistka Katarzyna Baran w Dzień Dobry TVN przestawiła przykładowe stylizacje, którym trudno odmówić minimalizmu i elegancji.

- Nie bójmy się łączenia białego t-shirtu z kolorem écru. Tu się robi nam ładny monochrom. Biały t-shirt nieco wybija się na białym tle, ale wygląda to świeżo i bardzo ładnie - mówiła stylistka wskazując na jedną z modelek.

Kolejną zaletą białego t-shirtu jest to, że pasują do niego niemal wszystkie dodatki. - Mocna biżuteria, kapelusz, mocny pasek, buty - wymieniała stylistka, wskazując na drugą stylizację, w której biel zestawiła z czernią.

Jaki biały t-shirt wybrać?

Koszula koszuli nie równa - każdy model będzie cechował się czymś innym. Jaki powinniśmy wybrać? - Jeśli chcemy podkreślić sylwetkę, wydłużyć ją, powinniśmy wybrać dekolt w serek - powiedziała stylistka.

Warto również zwrócić uwagę na rozmieszczenie kieszonek. Katarzyna Baran zauważyła, że ten element będzie pasował paniom z mniej obfitym biustem. W innym wypadku optycznie go powiększy.

Jak do białego t-shirtu dobrać trencz i czy będzie pasował do wieczornej stylizacji? Tego dowiesz się oglądając materiał wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości