Horoskop

Sen o zombie - jak go interpretować?

Horoskop

Aktualizacja:
zombie

Sen o zombie występuje dosyć rzadko, dlatego warto zastanowić się nad jego znaczeniem. Sprawdź, jak zgodnie z sennikiem interpretować zombie.

Sen o zombie jest dość specyficzny, pojawiają się w nim postacie, które tak naprawdę nie istnieją. Dlaczego w takim razie zombie pojawiają się w snach? Co one oznaczają?

Zombie – co to jest i skąd się wzięło?

Nie jesteś pewien, czy miałeś sen o zombie ? Dowiedz się, co to tak naprawdę oznacza. Zombie to postać fikcyjna, swoim wyglądem przypominająca ludzkie zwłoki, które poruszają się i krzyczą. Żywy trup, bo tak też bywa określane zombie, występuje często w filmach, serialach czy grach komputerowych. Na ciele zombie często znajdują się rany, przetarcia i krew. Postacie te, choć przypominają ludzi, tak naprawdę mają na celu zdobycie i zjedzenie ludzkiego ciała.

Pojęcie "zombie" wywodzi się z kultu voodoo , który panował w zachodniej Afryce. Ten element pojawia się coraz częściej w naszej kulturze, m.in. w literaturze czy kinie. Dlatego też postać żywego trupa może przeniknąć do naszej podświadomości i pojawiać się w snach. Sprawdź, co oznacza sen o zombie.

Sennik: zombie

Snów nie należy interpretować dosłownie, jednak często ich podłożem jest to, co się dzieje w naszym życiu. Właśnie dlatego postacie fikcyjne czy nieistniejące stworzenia są trudniejsze w interpretacji. Sen o zombie występuje rzadko, dlatego warto dokładnie przeanalizować, co się w nim wydarzyło. Zombie pojawiające się we śnie może oznaczać problemy, które sami sobie tworzymy. Zombie nie jest realne, zupełnie jak kłopoty, które często prowadzą do fali złych decyzji i nieuzasadnionych zmartwień. Przez wyimaginowane problemy można niepotrzebnie wydawać pieniądze, denerwować się lub kłócić z kimś bliskim. Sen o zombie może zatem stanowić ostrzeżenie przed dalszym takim zachowaniem.

Według sennika zombie, które obserwujmy np. z daleka, oznacza, że w życiu czeka nas poważny kryzys. Przez okres np. miesiąca lub dwóch miesięcy czeka nas wiele niepowodzeń, prawdopodobnie będziemy czuli się niekomfortowo. Sen o zombie symbolizuje także złe samopoczucie, zaburzenia psychiczne oraz trudne chwile, z którymi będzie trzeba się zmierzyć.

Jeśli dodatkowo w śnie o zombie boimy się tych postaci i uciekamy, może to oznaczać trudne chwile w pracy oraz w życiu osobistym. Jeśli do tej pory, wszystko układało się po naszej myśli, mogą pojawić się małe problemy. To ostrzeżenie przed tym, co nas czeka.

Miałeś sen o tym, że zabijasz zombie? Oznacza to, że cały czas robisz coś, co nie ma żadnego znaczenia, dręczą cię bezcelowe działania. Taki sen może być przestrogą, że warto skończyć z zachowaniem, które nie przynosi żadnych korzyści.

A może we śnie wcieliłeś się w zombie? Sen tego typu oznacza, że zachowanie twoje albo twoich znajomych czy bliskich jest nieodpowiednie. Przyszedł czas, by zastanowić się nad niektórymi cechami swojego charakteru.

Sny o zombie w tle mogą także odzwierciedlać fikcję. Jeśli jesteś w trakcie oglądania serialu lub tuż przed snem zakończyłeś książkę czy film z zombie, to żywe trupy mogą się pojawić we śnie. Nie należy wtedy zastanawiać się nad interpretacją czy ukrytym znaczeniem. Inaczej sprawa wygląda, jeśli zombie występuje we śnie zupełnie bez przyczyny.

Sen o zombie a sen o zmarłej osobie

Często w snach pojawia się osoba zmarła, blada i chuda. Niekoniecznie musi to być zombie. Jeśli widzisz się z tą osobą, oznacza to, że czeka cię lepszy okres w relacjach damsko-męskich. Twoje uczucia mogą zostać docenione i będziesz czuć się po prostu dobrze. Jeśli widzisz dużą ilość zmarłych osób, to znaczy, że spełnią się twoje cele i zrealizujesz swoje życzenia. Może to dotyczyć zarówno sytuacji finansowej, jak i relacji międzyludzkich.

Jeśli chodzisz z osobami zmarłymi, masz z nimi dobry kontakt, to taki sen symbolizuje zwycięstwo.

Rozmowa z osobą zmarłą oznacza, że możesz stracić kogoś bliskiego, np. przyjaciela lub dobrego kolegę. Jeśli wykopujesz zmarłego z ziemi, to taki sen jest prawdopodobnie ostrzeżeniem przed grożącym niebezpieczeństwem.

Jeżeli natomiast zmarły znajduje się w trumnie, można to interpretować zarówno jako spory wśród przyjaciół lub rodziny, jak i koniec trosk.

Jeśli sam stajesz się zmarłą osobą i zaczynasz żyć jako żywy trup, nie musisz się obawiać. Oznacza to, że będziesz długo żyć. Co więcej, to także symbol dobrobytu i świetnej sytuacji finansowej. Takie samo znaczenie ma sen o tym, że umierasz. Wbrew pozorom, to dobry znak. Twoje życie będzie układało się zgodnie z twoimi planami.

Zmarła osoba, która żegna się z tobą, oznacza, że czas zakończyć pewien etap w życiu i zacząć od nowa, bo stare sprawy same się rozwiążą.

Wielu zmarłych, którzy pojawiają się w snach, to tak naprawdę odzwierciedlenie osób, które żyły w twojej rodzinie lub wśród znajomych. Jeśli coś próbują przekazać, warto posłuchać. Mogą to być cenne wskazówki lub ważne życiowe lekcje.

Zobacz także:

Najpopularniejsze symbole w senniku mistycznym

Sen o wężu może wróżyć przyszłość? Jakie znaczenie wąż ma w senniku?

Czy powinniśmy się bać snów o wisielcu? Sennik odpowiada, co znaczy wisielec widziany w snach!

Zobacz wideo: Dr Michael Mosley o mocy dobrego snu

Autor: Adrian Adamczyk

Pozostałe wiadomości