Horoskop tygodniowy. Trzem znakom zacznie sprzyjać szczęście w miłości

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 6 - 12 listopada. Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Skorpiona. W ciągu najbliższych dni Księżyca będzie nam ubywać. Na nocnym niebie ukazuje się coraz mniejsza tarcza naszego naturalnego satelity. Srebrny Glob dąży do nowiu, który uściśli się w kolejnym tygodniu (13.11). Przez to będziemy szybciej wydatkować energię, zapasy, jakie zrobił organizm, łatwo się skurczą, zatem jeśli ktoś pragnie spalić więcej kalorii, jest to idealny termin.

Horoskop tygodniowy na 6 - 12 listopada dla wszystkich znaków zodiaku

Ten tydzień upłynie nam bardzo dynamicznie i szybko. Tempo nadane przez planety spowoduje, że nie będziemy mogli nadążyć za zwykłymi, codziennymi sprawami i doba zdawać się będzie za krótka co najmniej o dwie, trzy godziny. Poniedziałek i wtorek wypełnią nam dwa sympatyczne trygony. Pomiędzy Wenus a Plutonem (6.11), który umożliwi nam sukcesy na gruncie zawodowym oraz pomiędzy Merkurym a Neptunem (7.11), który z kolei natchnie nas do rozwoju duchowego i przypomni o niewidzialnej stronie życia. W środę (8.11) Wenus opuści znak Panny i przejdzie do zarządzanego przez siebie znaku Wagi, co jest wyśmienitą wiadomością dla osób urodzonych w trygonie powietrznym (Bliźnięta, Waga, Wodnik), ponieważ szczęście w miłości zacznie teraz sprzyjać właśnie wam. Koniec tygodnia to prawdziwie wyścigowa energia. Będzie bardzo zaskakująco, dynamicznie i dość wybuchowo. W piątek (10.11) Merkury opuści znak Skorpiona i rozgości się w fazie Strzelca, dzięki czemu nasze apetyty na podróże oraz zmianę otoczenia znacznie wzrosną. Niestety weekend upłynie pod dyktando bardzo niebezpiecznej opozycji pomiędzy Marsem przebywającym w znaku Skorpiona a Uranem znajdującym się z fazie Byka (11.11). Astronumerologia tego układu wyraźnie mówi o możliwości sejsmicznych niespodzianek. W kilku miejscach na świecie może poważnie zadrżeć ziemia, mogą również pojawić się wybuchy wulkanów. Układ planet na ostatnie dni tygodnia sugeruje również eskalację działań wojennych, kłopoty z gazociągami jak również zwiększenie się niepokojów społecznych oraz protesty na masową skalę. Osoby o słabej psychice będą mieć problemy z kontrolowaniem agresji.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Tydzień będzie obfitował w różnego rodzaju partnerskie niespodzianki. Powinieneś się przygotować na to, że w twoim życiu osobistym coś może się drastycznie zmienić, ale niekoniecznie na gorsze. Wenus wkracza do twojego siódmego domu, który jest odpowiedzialny za sercowe klimaty, więc możesz teraz bardziej niż w innych tygodniach skupiać się na tym z kim jesteś, czy jesteś szczęśliwy i czego pragniesz w miłości. Na samotne Barany jak piorun z nieba może nagle spaść zauroczenie w jakiś niesamowitych, wręcz filmowych okolicznościach. Jednak szykują się także dość trudne sytuacje. Twój patron, czyli Mars, utworzy opozycję z planetą rewolty czyli Uranem (11.11). W weekend coś może ci się kompletnie wymknąć spod kontroli. Jakiś mężczyzna w twoim życiu będzie chciał zrobić przemeblowanie, na które nie masz ochoty. Pojawią się jakieś awaryjne sytuacje.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Tydzień otworzy się dla ciebie bardzo dobrze. Dzięki trygonowi Wenus i Plutona (6.11) zyskasz coś naprawdę wartościowego. Może obietnicę współpracy, może podwyżkę, być może awans. Szybko zabierz się za to, aby mieć ważne ustalenia na piśmie, ponieważ niebawem dobra koniunktura osłabnie. Opiekująca się tobą Wenus kończy pobyt w znaku Panny i przenosi się do powietrznego znaku Wagi (8.11), to zmusi cię do większego zaangażowania się w dyskusje, komunikacje, naukę języka lub udział w jakiś szkoleniach. Obawy, poczucie zagrożenia czy też jakieś stresy będą narastać wraz ze zbliżającą się opozycją pomiędzy Marsem a Uranem (11.11). Niestety nieobliczalne w swoim postępowaniu osoby mogą narobić ci sporych kłopotów. Ktoś nie przemyśli konsekwencji swoich wybryków, a ty możesz za to zbierać burę.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

W ciągu najbliższych dni Merkury kilkakrotnie przypomni ci, że jesteś pod jego opieką. Trygon pomiędzy tą szybką i błyskotliwą planetą Układu Słonecznego a Neptunem (7.11) dorzuci ci ciekawych zdolności, w tym imponującej intuicji. W tym tygodniu możesz liczyć na bardzo duże zainteresowanie twoją osobą. Wielu z twoich współpracowników, znajomych czy przyjaciół będzie szukało u ciebie rady bądź pocieszenia. Wenus kończy pobyt w Pannie, który zmuszał cię do większej ostrożności, a nawet pesymizmu finansowego i przechodzi do znaku Wagi (8.11), co przyniesie ci lekkość w zarabianiu pieniędzy. Będziesz mieć pomysły jakie nowe przyjemności, stroje i akcesoria sobie zakupić. Przejście Merkurego do znaku Strzelca (10.11) znowu rzuci cię w podróż. Jednocześnie tego samego dnia, w piątek, Merkury utworzy kwadraturę z Saturnem, co zmusi cię do wykazania się jakąś wiedzą, kompetencjami i umiejętnościami w praktyce. Weekend przyniesie jakieś niepokojące wiadomości dotyczące bliskiego ci znajomego.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Początek tygodnia przyniesie rozmowy o finansach oraz ustalenia z jakimiś fachowcami. Możesz zamawiać malowanie, remont, sprzątanie bądź inne usługi typu zakładanie Internetu. To dobry moment, aby sobie poprawić funkcjonalność w niektórych obszarach mieszkania. W tym tygodniu nie dane ci będzie usiąść i odpoczywać, zresztą nie masz na to najmniejszej ochoty. Malejący Księżyc, który zbliża się do Nowiu Księżyca w znaku Skorpiona (13.11), pogania cię do różnorakich działań, które zostawiałeś sobie na później, a które teraz trzeba bezzwłocznie doprowadzić do finału. Kręcisz się jak w ukropie, ale warto, ponieważ będą z tego konkretne efekty. Sprawy miłosne trochę się pokomplikują. Wenus przechodzi do znaku Wagi (8.11) i ktoś ci bliski będzie wyjeżdżał lub musi ruszyć do innych obowiązków, więc czasu na randkowanie nie starczy. Ze zdrowiem bardzo dobrze aż do piątku. Możesz zaliczyć weekendowy katar.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Tydzień zacznie się dość spokojnie, a nawet będziesz umiarkowanie optymistycznie nastawiony. Dobre akcenty i miłe spotkania przyniesie Wenus, która od środy znajdzie się w przyjaznym ci znaku Wagi (8.11). Teraz okaże się, że zagoniona osoba, która wiecznie była w pośpiechu, ma dla ciebie czas. W połowie tygodnia zaczniesz eksperymentować ze swoim jesiennym wizerunkiem. Wyciągniesz z szafy jakieś zapomniane kreacje, które przeżyją drugą, a nawet trzecią młodość. Spore trudności przyniesie ci kwadratura pomiędzy Marsem a Uranem (11.11), która uweźmie się na Lwy urodzone w trzecim dekanacie znaku. Wam wszystko może w weekend przeszkadzać, a każdy hałas czy też kontrowersyjne zachowania osób, które staną na twojej drodze, mogą cię doprowadzać do furii. Wszystkie Lwy mogą w ostatnie dni tygodnia borykać się z awariami i przerwami w dostawie prądu, więc świeczki w szufladzie kuchennej, tak na wszelki wypadek, to dobry pomysł.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Tydzień rozpocznie się dla ciebie wyśmienicie. Przebywająca od tygodni w twoim znaku zodiaku Wenus na pożegnanie ma dla ciebie przygotowany worek prezentów. Nie powinnaś się wzbraniać, przyjmuj wszystko, jak leci. Zaproszenia na imprezy, dowody sympatii, drobne upominki od twoich kontrahentów. Merkury w trygonie z Neptunem (7.11) da ci mocne i sprawdzające się przeczucia, które warto wziąć pod uwagę. W środę patronka zakochanych i bogatych przeniesie się do sąsiedniego znaku Wagi (8.11) i nie będziesz już tak bardzo zaangażowana uczuciowo. Po prostu skupisz się na pracy, karierze i przyziemnych sprawach. Uważaj w dniu kwadratury pomiędzy Merkurym a Saturnem (10.11), coś może spaść ci na nogi, ktoś może przytrzasnąć cię drzwiami. Pojawią się utrudnienia komunikacyjne, a na dodatek chrypa.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Koniec ze stresem finansowym, koniec z lękami o twój stan zdrowia. Już w poniedziałek trygon pomiędzy Wenus a Plutonem złoży ci jakąś materialną obietnicę. To nie koniec dobrych tendencji. Opiekująca się tobą Wenus opuszcza znak Panny (8.11), co wiązało się dla ciebie z różnego rodzaju nerwami dotyczącymi przyszłości. Nie miałaś poczucia bezpieczeństwa, chociaż racjonalne źródło takiego stanu trudno byłoby wskazać. Bogini miłości będzie cię rozpieszczać do 4. grudnia. W tym czasie poczujesz wyjątkową, psychiczną ulgę, a twoje aktywności partnerskie będą dużo bardziej satysfakcjonujące. Kontakty z innymi staną się teraz dla ciebie źródłem przyjemności. Twoje zdrowie się polepszy. W pracy również przyjazny klimat. Wyjątkiem będzie sobotnia opozycja pomiędzy Marsem a Uranem. Jakieś wieści z wielkiego świata bardzo cię przygnębią.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Początek tygodnia zaliczysz do wyjątkowo udanych. Poniedziałek przyniesie ci szczodry uśmiech Losu. Trygon pomiędzy Wenus a Plutonem sypnie jakimiś korzyściami. Z każdym dniem napięcie będzie rosnąć, aby osiągnąć swoje apogeum w weekend. Przebywający od tygodni w twoim znaku zodiaku Mars utworzy opozycję z Uranem. Ten układ nikomu nie da spokoju, a najbardziej właśnie tobie. Będziesz usilnie poszukiwał kogoś, z kim możesz się zmierzyć, z kim możesz się skonfrontować. Jeśli szukasz, to znajdziesz... Ten aspekt podziała drażniąco na twój układ nerwowy. Mogą pojawić się duże problemy z ciśnieniem. Spodziewaj się również spadku napięcia, awarii Internetu oraz tego, że urządzenia elektryczne będą robić, co chcą i kiedy chcą. Koniec tygodnia nie będzie należał do spokojnych i to delikatnie powiedziane.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W tym tygodniu będziesz dużo pracował i czynił ważne ustalenia, robił plany i układał sobie grafik praktycznie już do końca roku. Do twojego znaku w piątek (10.12) zawita Merkury, co z marszu zaprowadzi cię na jakieś ważne spotkanie. Ponieważ Merkury tego samego dnia utworzy kwadraturę z Saturnem na koniec tygodnia spodziewaj się jakiejś oficjalnej atmosfery. Być może zawitasz do gabinetu szefa, do notariusza, prawnika lub do jakiegoś specjalisty od spraw budowlanych. Możesz również konsultować swoje projekty z architektem. Jeśli miałeś problemy ze stopami, kolanami lub innymi stawami, pod koniec tygodnia możesz doświadczyć zaostrzenia się objawów. Na szczęście w miłości dużo łatwiej, przyjemniej i swobodniej już od środy (8.11), ponieważ Wenus przesiądzie się do lubianego przez ciebie znaku Wagi i w kwestiach sercowych coś się ułoży.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Poniedziałek uśmiechnie się do ciebie szeroko z powodu trygonu pomiędzy Wenus a Plutonem, który zajdzie w żywiole ziemi. Dzięki temu dobijesz targu, coś pomyślnie sprzedasz, coś uda się osiągnąć, jeśli chodzi o formalności dotyczące mieszkania, działki lub innego kawałka twoich nieruchomości. To również wyjątkowo dobry dzień na romantyczne spotkania. Spiesz się, aby zadowolić drugą połówkę, ponieważ Wenus niebawem opuszcza sprzyjający ci znak Panny (8.11). Do tego czasu twoje notowania w partnerstwie są bardzo wysokie. Imponujesz komuś swoją pozycją i karierą. W ciągu następnych dni tygodnia będziesz toczyć jakieś walki, spory i zaciekle bronić swoich racji. Opozycja pomiędzy Marsem a Uranem (11.11) da ci się we znaki. Nie potrafisz zrozumieć chuligańskiego zachowania i nawet nie próbuj zagłębiać się w motywację takich osób.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

To będą iście huraganowe układy na niebie. Nie chodzi tylko o pogodę, ale o mocne zwroty w twoim życiu. Do dobrych wpływów należy przejście Wenus do znaku Wagi (8.11), co postawi na twojej drodze osoby, z którymi będziesz mógł nawiązać głębsze, sercowe kontakty. Ociepli się w twoim związku partnerskim. Najważniejszym dniem w tym tygodniu będzie sobota (11.11), kiedy na niebie uściśli się opozycja pomiędzy opiekującym się tobą Uranem a planetą agresji i walki, czyli Marsem. Z każdym kolejnym dniem czujesz, jak narasta w tobie złość, jak masz do czynienia z pewną bardzo wybuchową energią w twoim wnętrzu, która domaga się ujścia. Opracuj sobie jakiś bezpieczny sposób rozładowania napięcia, ponieważ jeśli nie wypuścisz tego ciśnienia, może ono zamanifestować się za pomocą jakiegoś nieprzyjemnego incydentu w twoim życiu. Uważaj na butle z gazem, zrób przegląd instalacji LPG, nie wdawaj się w kłótnie czy spory z osobami, które dopiero co poznałeś.

Horoskop tygodniowy- Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W ciągu najbliższych dni poczujesz moc płynącą z głębi twojego ducha. Trygon pomiędzy Merkurym a Neptunem (7.11) zafunduje ci prorocze sny, uruchomi twoją intuicję, zaczniesz widzieć i słyszeć rzeczy niedostępne dla przeciętnego człowieka. Doświadczysz na sobie potęgi magii i tego, że istnieją niewidzialne siły. Korzystaj z dobrej literatury, zapisz się na jakieś kursy, które pomogą ci kontrolować twoje umiejętności, aby były one z korzyścią dla ciebie i świata. Trudności przyniesie ci kwadratura pomiędzy Merkurym a Saturnem (10.11), która może zaognić jakieś stany zapalne, odnowić stare kontuzje i spowodować urazy w obrębie twoich kończyn. Pod koniec tygodnia możesz się również ostro zetrzeć w dyskusji z jakąś osobą, która stoi wyżej od ciebie np. w hierarchii zawodowej.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: nambitomo/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone  ma na to nietypowy sposób

Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone ma na to nietypowy sposób

Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?
Materiał promocyjny

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu
Materiał promocyjny

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu

Kiełek czeka na adopcję

Kiełek czeka na adopcję

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
Materiał promocyjny

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
Materiał promocyjny

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
Materiał promocyjny

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
Materiał promocyjny

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas