Horoskop dzienny na wtorek, 28 maja 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Horoskop dzienny na wtorek, 28 maja 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 28 maja dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. Dobry układ między Merkurym a Saturnem będzie działał jak katalizator w pracy i pomoże nam w kwestiach formalnych.

Horoskop dzienny na wtorek, 28 maja 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie utworzą się przyjemne trygony pomiędzy Srebrnym Globem a Wenus i Słońcem. Dodatkowo atmosferę będzie poprawiać sekstyl pomiędzy Merkurym a Saturnem. Dzisiaj wszystko będzie szło łatwiej, spokojniej i w sposób wyjątkowo dobrze zorganizowany. Dobry układ między Merkurym a Saturnem będzie działał jak katalizator w pracy i pomoże nam w kwestiach formalnych. Trygon pomiędzy światłami horoskopu (Słońcem i Księżycem), które przebywają w znakach żywiołu powietrza przysporzy nam okazji do wyrażania swoich myśli i dzielenia się z innymi osobami swoimi pomysłami. Wtorek wygląda na dzień pełen ciekawych idei i szybkich, obfitujących w dobre efekty podróży.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To będzie dobry i stosunkowo przyjemny wtorek. Nie licz jednak na brak zajęć, ani szczególne rozluźnienie w miejscu pracy. Dzisiaj będziesz mieć bardzo dużo rozmów, dyskusji i spotkań biznesowych. Po południu i wieczorem okaże się, że na gruncie prywatnym również wiele osób chce się z tobą zobaczyć, a ty nie masz nic przeciwko temu, bo jesteś w dobrym nastroju na to, aby dzielić się informacjami.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj opiekujący się tobą Merkury będzie w pozytywnym sekstylu z Saturnem, więc możesz być jeszcze lepsza w planowaniu niż zazwyczaj. We wtorek wykażesz się potrzebną w czymś cierpliwością i wyjątkową precyzją. Będzie się dla ciebie liczyć perfekcjonizm i oczywiście go zastosujesz. Ktoś obdarzy cię zaufaniem i szacunkiem, co bardzo ci się spodoba.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Możesz odetchnąć z ulgą, ponieważ dzisiaj w twojej pracy pojawią się informacje, które będą wyjątkowo pocieszające. Okaże się, że twoje systematyczne i przemyślane działania przyniosły konkretne skutki. Dzisiaj będziesz świetna w tym co robisz i zdobędziesz uznanie swoich współpracowników. Na gruncie prywatnym również lepiej, ponieważ wrócicie do tematu na którym ci zależy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Poczujesz się przez kogoś doceniony na poziomie zawodowym. Dzisiaj sekstyl pomiędzy Merkurym a Saturnem przyniesie ci dobrą, bardzo konkretną rozmowę dotyczącą twojej pracy. Dzięki czyjejś rekomendacji, możesz szykować się wyżej. Awans wisi w powietrzu. Niestety w tym dniu twoje zdrowie z powodu kwadratury Księżyca nie będzie na najwyższym poziomie.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz