Horoskop dzienny na piątek, 26 kwietnia 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

GettyImages-1311013171
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 26 kwietnia dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów.

Dzisiaj na niebie brak większych układów między planetami, ale ponieważ Merkury dopiero zaczyna bieg prosty, możemy spodziewać się jeszcze wielu sensacyjnych informacji i poruszenia w towarzystwie. Malejący Księżyc znajdować się będzie w lubiącym zabawę w szerszym gronie znaku Strzelca, więc wieczorem wyjdziemy z domu w poszukiwaniu nowych doświadczeń.

Horoskop dzienny na piątek, 26 kwietnia 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Pod wpływem Księżyca w znaku Strzelca będziesz działał szybko i bez zastanowienia, ale tym razem to dobrze. Nareszcie coś jest możliwe, jakiś wyjazd się klaruje, znajomi i przyjaciele dograli terminy i… można się spotkać i cieszyć życiem. Nareszcie poczujesz, że wiosna, że długi weekend i są powody do szczęścia. To będzie dzień pełen radości.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj będziesz mieć nos na kwintę. Liczysz na to, aby wyjść wcześniej z pracy? Niestety trzeba zostać do ostatniej, przepisowej minuty. Okaże się, że jeszcze trzeba na coś lub na kogoś poczekać, aby cieszyć się pełnią swobody i szczęścia. Księżyc, który tworzy kwadraturę z twoim znakiem zodiaku, będzie wynajdywał różne preteksty do opóźnień i przeszkody, aby czegoś nie zrobić.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W piątek możesz czuć się po prostu szczęśliwa Wago. Poczujesz lekkość w piersi i radość z tego powodu, że jesteś i możesz korzystać z uroków życia. Dzisiaj będziesz mogła odczuć luz nieobecny w twoim życiu od dawien dawna. Stresy pochowają się po kątach, a ty nareszcie czujesz się sobą. Z czyjąś pomocą…

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Ten dzień będzie dość skomplikowany. Szykujesz się na długi weekend, chciałbyś rzucić obowiązki i zaznać trochę swobody. Niestety okaże się, że trzeba po kimś dokończyć i sprzątnąć. W rodzinie pojawią się jakieś zarzuty, jakobyś komuś dawał więcej wsparcia czy zainteresowania. Niestety żadne argumenty nie będą trafiać tej osobie do rozsądku.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki