Horoskop dzienny na piątek, 14 czerwca 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Horoskop dzienny na piątek, 14 czerwca 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 14 czerwca dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów.

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny, w którym o godzinie 7:18 dojdzie do pierwszej kwadry Księżyca w tym znaku zodiaku. Srebrny Glob o godzinie 20:11 przejdzie do znaku Wagi. Będziemy się cieszyć z koniunkcji pomiędzy Słońcem a Merkurym w dwudziestym czwartym stopniu znaku Bliźniąt. Dzień będzie obfitował w różnego rodzaju komunikacyjne przygody, zaczniemy prowadzić bardzo interesujące konwersacje i dyskusje o sztuce, nauce, modzie. W piątek możemy spodziewać się również głodu intelektualnego i zaczniemy szukać nowych inspiracji. Wiele znaków zodiaku może odwiedzić galerie, kina, teatry i inne miejsca z kulturą w tle. Dzisiaj warto rozmawiać i nie jest to tylko wyświechtany frazes, bo wiele uda się załatwić słowami.

Horoskop dzienny na piątek, 14 czerwca 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj będziesz spędzał czas z kimś, kto będzie ci imponował swoją wiedzą, obeznaniem i tym, że jest zaznajomiony z najnowszymi trendami. Rzadko się zdarza, że ktoś robi na tobie mocne wrażenie, ale jednak się zdarza i właśnie w ten piątek będziesz z przyjemnością poddawał się temu miłemu działaniu. Szczególnie wieczór upłynie ci w sposób, którego możesz się nie spodziewać, ale to wyśmienita niespodzianka.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Na niebie o godzinie 7.18 uściśli się Pierwsza Kwadra Księżyca w twoim znaku. Dodatkowo dojdzie do koniunkcji twojego patrona i Słońca, więc szykuje się ważny, obfitujący w jakieś konkretne informacje i wiadomości dzień. Dzisiaj podejmiesz odważne kroki i zakomunikujesz coś swojemu szefowi, bliskim współpracownikom lub rodzinie. Nie zamierzasz się już z czymś kryć i bawić się w ciuciubabkę.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W pokrewnym znaku Bliźniąt dojdzie do koniunkcji pomiędzy Merkurym a Słońcem, co spowoduje, że wzrosną twoje możliwości do nauki i rozwoju intelektualnego. Dzisiaj będziesz chłonąć informacje i prawdziwą wiedzę jak gąbka. Bardzo prawdopodobne, że podejmiesz decyzję o ciekawym szkoleniu lub zakupisz sobie lekturę, która ma za zadanie cię otworzyć na nieznane do tej pory sfery i doświadczenia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj układy na niebie nie będą dla ciebie zbyt ciepłe i serdeczne. Możesz spotkać się ze zbytnim krytykowaniem ze strony osoby, po której byś się tego nie spodziewał. Koniunkcja pomiędzy Merkurym a Słońcem będzie wywoływać niepotrzebne spory w twoim otoczeniu i prowokować do kłótni lub niedyskrecji. Nie cierpisz kiedy ktoś zdradza powierzony sekret.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Trigubova/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości