Horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. Przed nami niezwykła noc, która nastąpi po wyjątkowym dniu. Nieharmonijny układ pomiędzy Słońcem a Księżycem może nas zmylić i nieco rozkojarzyć. Dzisiaj warto uważać na decyzje podejmowane pod wpływem emocji lub impulsu. 

Horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Dzisiaj warto uważać na decyzje podejmowane pod wpływem emocji lub impulsu. Możemy działać w sposób irracjonalny i ulegać czyjejś celowej dezinformacji. Na szczęście wieczorem ten trudny wpływ ulegnie rozproszeniu i wejdziemy pod działanie mocy bogini Kupały. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Rosnący Księżyc, który znajduje się w znaku Strzelca wspiera cię i dodaje witalności, aby mierzyć się z chwilowymi trudnościami. Niestety tych kłopotów i drobnych kamyków na drodze będzie całkiem sporo. Kwadratura pomiędzy Słońcem a Neptunem przyniesie ci brak jasności w ważnej dla ciebie kwestii i sporo zamętu, który jak się później okaże, ktoś wywoła celowo.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj będziesz doświadczać zwiększonej świadomości duchowej i wyostrzenia się twojej intuicji. Kwadratura pomiędzy Słońcem a Neptunem wywołuje u ciebie potrzebę medytacji, modlitwy bądź szerszej refleksji nad życiem. W tym dniu możesz doświadczać jakiejś formy cierpienia, które niekoniecznie jest fizyczne. Po prostu boli cię czyjeś zachowanie lub dokonany przez pewną osobę wybór.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Księżyc w znaku Strzelca będzie próbował ochronić cię przed jakąś formą psychicznego dyskomfortu, ale nie do końca się to uda. Dzisiaj za sprawą kwadratury Słońca i Neptuna możesz doświadczać trudności w koncentracji i problemów z doprowadzeniem jakieś sprawy do końca. W kwestiach zawodowych mogą pojawić się kłopoty związane z brakiem odpowiedzialności lub nieterminowości twoich współpracowników.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Ten dzień przyniesie mile widziane przez ciebie niespodzianki. Tym razem nie obrazisz się na to, że ktoś zrobi coś znienacka. Dzisiaj będziesz uciekał od wszelkich schematów i szukał innowacyjnej, zupełnie oryginalnej drogi. Masz możliwość wyjścia poza utarty szlak i doświadczenia czegoś odmiennego, zarówno jeśli chodzi o sprawy partnerskie jak i zawodowe, a na dodatek to ci się spodoba.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: t: Alexey Surgay/Getty Image

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla