Gwiazdy

Zuzanna Kołodziejczyk o relacji z siostrą . "Jesteśmy bliźniaczkami, więc całe życie nas do siebie porównują"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk

Zuzanna Kołodziejczyk jest jedną z najpopularniejszych, polskich modelek. Jej kariera nabrała tempa po wygranej trzeciej edycji programu "Top Model". Gwiazda chętnie dzieli się ważnymi chwilami ze swojego życia na Instagramie. W najnowszym wpisie modelka opowiedziała o relacji z siostrą bliźniaczką.

Zuzanna Kołodziejczyk o relacji z siostrą

Zuzanna Kołodziejczyk swoją karierę rozpoczęła w 2013 roku. Wygrała trzecią edycję programu "Top Model" i od tej pory szybko podbiła nie tylko polskie i zagraniczne wybiegi, ale i również serca obserwatorów. Modelkę obserwuje prawie 400 tysięcy osób na Instagramie. To właśnie tam gwiazda pokazuje swoją codzienność i chwali się sukcesami.

Uczestnicy programu "Top Model"

Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue”
Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

W najnowszym wpisie Zuzanna Kołodziejczyk postanowiła opowiedzieć o relacji ze swoją siostrą Tamarą. Są bliźniaczkami, a ich podobieństwo potrafi zmylić nawet najbardziej wiernego fana. Modelka wyjaśnia, że mimo dużego podobieństwa, siostry mają wiele oddzielnych pasji i celów w życiu.

Zuzanna i Tamara Kołodziejczyk

-Jesteśmy bliźniaczkami, więc całe życie nas do siebie porównują. Zdążyłyśmy się już uodpornić. To przyszło z wiekiem. Każda z nas jest przecież inna. I nie myślę tu o wyglądzie. Mamy inne pomysły na siebie, inny gust, inne zainteresowania, ale mimo to często mierzymy się dokładnie z tymi samymi wyzwaniami - tłumaczy modelka.

Zuzanna Kołodziejczyk podkreśliła, jak bardzo cenią swoją indywidualność. - A teraz zamień słowo "bliźniaczki" w pierwszym zdaniu na "kobiety" i przeczytaj jeszcze raz. Dziewczyny, każda z nas jest inna, ale wszystkie mierzymy się z podobnymi problemami. Byłoby super, gdybyśmy traktowały się jak siostry. Będzie łatwiej. - podsumowała.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości