Gwiazdy

Viki Gabor zdecydowała się na piercing. Nie wszystkim fanom ozdoba przypadła do gustu

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Wiktoria Gabor w DDTVN

Viki Gabor ma dopiero 15 lat i należy do grona najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Jak każda nastolatka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Jednak ostatnia metamorfoza piosenkarki spotkała się z nie najlepszym przyjęciem. Czy nastolatka faktycznie przesadziła?

Viki Gabor ma kolczyk w nosie

Viki Gabor ma 15 lat i lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Na scenie stawia na wyrazisty makijaż. Każdą jedną zmianę dokumentuje i umieszcza w mediach społecznościowych. To, jak zmienia się młodziutka wokalistka, nie zawsze podoba się jej internautom. Wielu z nich krytykuje nastolatkę i zarzuca jej, że się postarza oraz ubiera zbyt wyzywająco.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Mimo nie zawsze miłych komentarzy wokalistka, zdecydowała się na kolejną zmianę w swoim wyglądzie. Na zamieszczonym na popularnej platformie TikTok krótkim wideo widać, że ma kolczyk w nosie. Czujni fani od razu go zauważyli i zaczęli zasypywać wokalistkę pytaniami, czy jest prawdziwy. Piosenkarka odpowiedziała krótko - "Yee".

Viki Gabor krytykowana za wygląd

Pod nagraniem zamieszczonym przez wokalistkę pojawiło się bardzo dużo komentarzy. Ogromna większość internautów wyrażała się krytycznie na temat wyglądu dziewczyny. - Nie za długie te paznokcie? - zapytał jeden z komentujących. Ktoś inny napisał: "Boże, ja bym jej dała jakieś 23 lata. Po makijażu jakieś 30". - Ona jest w moim wieku? Wygląda na 25 - dodała jedna z komentujących osób.

Na szczęście nie zabrakło też przychylnych komentarzy i miłych słów pod adresem wokalistki. - Viki nie przejmuj się i rób swoje. Chcieli cię, to niech to znoszą - czytamy w komentarzach pod postem. Ktoś inny dodał, że wygląda ślicznie i "dziewczyny jej po prostu zazdroszczą". 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości