Uczestnicy ujawniają kulisy "Azji Express": "Jesteśmy jedyną parą, która się nie pokłóciła"

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz
Azja Express Naj - kulisy najnowszej edycji
Azja Express Naj - kulisy najnowszej edycji Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Program "Azja Express" bez wątpienia wzbudza dużo emocji. Jest sporo śmiechu, ale nie brakuje też łez. Uczestnicy często muszą wyjść poza swoją strefę komfortu, zdjąć maski i na przykład prosić o nocleg. Co było dla nich najtrudniejsze? O tym opowiedzieli w rozmowie z Aleksandrą Rogowską-Lichnerowicz w cyklu "Naj Azja Express".

Daria Ładocha o kulisach "Azja Express"

W piątej edycji programu "Azja Express" osiem par przemierzy Turcję, Gruzję oraz Uzbekistan. Dziś wiadomo, że uczestnicy to: Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Andziaks i Luka, Adam Zdrójkowski z ojcem Dariuszem, Czesław Mozil z żoną Dorotą, Wojciech "Łozo" Łozowski i Bartosz Kochanek, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Krystian Pesta z siostrą Oliwią, Kasia i Jędrek Gąsienicowie z "Gogglebox. Przed telewizorem".

Prowadząca show Daria Ładocha dopiero na planie dowiedziała się, kto weźmie udział w programie. - To ściśle tajne. Poznaję ich na miejscu. Zareagowałam radością, bo każda para wnosi coś innego. Zawsze przerażały mnie pary rodzic-dziecko. Jestem pod wrażeniem, że ktoś decyduje się, żeby wybrać się ze swoim rodzicem. Mam też okazję zobaczyć moich znajomych w innych okolicznościach - opowiadała Daria Ładocha.

Krystian Pesta o ekstremalnych warunkach

Krystian Pesta, który w podróż wybrał się wraz z siostrą Oliwią, przeżył niemałe chwile grozy.

- Kiedy prosiliśmy o jeden z noclegów i byliśmy pod ścianą, jedna z osób zgodziła się na przyjęcie nas do siebie. Ten mężczyzna spojrzał na Oliwię w taki sposób, w jaki nie patrzy się na kobietę na co dzień. Zrozumieliśmy, że to może być bardzo niebezpieczne. Kiedy kamer nie będzie z nami, wszystko się może zdarzyć, gdy zamkniemy drzwi - przyznał aktor.

Reni Jusis o emocjach w "Azja Express"

Piosenkarka do udziału w programie zaprosiła swojego przyjaciela Remigiusza Dorawę. Co ciekawe, w przeciwieństwie do innych uczestników, nie dawali się ponieść emocjom.

- Jesteśmy jedyną parą, która się nie pokłóciła. Trudne emocje pojawiają się, gdy przychodzi bezsilność - mówiła Reni Jusis.

Artystka wyznała, że w programie miała szansę zaobserwować także, jakie panują relacje między uczestnikami. - Nie znałam wcześniej Adasia i Darka, ale nie mogłam napatrzeć się na tę miłość ojca z synem - podkreśliła wokalistka.

"Azja Express" - gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki nowego sezonu "Azji Express" w każdą sobotę o godz. 20:00 na antenie TVN. Program można też oglądać na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości