Timothée Chalamet wschodzącą gwiazdą kina. "Ma dużo w głowie i mówi o ważnych rzeczach"

Timothée Chalamet – wschodząca gwiazda kina
Źródło: Dzień Dobry TVN
Dziennikarka filmowa Anna Tatarska opowiedziała o nowościach w świecie kinach. Głośno jest ostatnio o Timothéem Chalamecie. Aktora zobaczyć możemy w kinowym hicie "Wonka". Czym jeszcze zasłynął? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN.

Timothée Chalamet podbija kino

Timothée Hal Chalamet urodził się w 1995 roku na Manhattanie w Nowym Jorku. Debiut na wielkim ekranie przyszedł w 2014 roku. Zagrał wówczas w filmach "Uwiązani" oraz "Interstellar". Teraz zobaczyć można go w nowym hicie "Wonka".

- To aktor, który jest "hot", jeśli chodzi o pisk czerwone dywany, ale z drugiej strony łączy to z bardzo jakościową karierą filmową, która przynosi mu wiele nominacji, teraz do Złotego Globu - podkreśliła Anna Tatarska.

- Jego przełomowym występem był film "Tamte dni, tamte noce". Innym tytułem jest "Diuna" czy "Do ostatniej kości". Jest z czego wybierać. On się angażuje często w kino artystyczne, z którego wyłaniają się tłumy fanów i fanek. To chłopak, który ma dużo w głowie i mówi o ważnych rzeczach - dodała dziennikarka

Timothée Chalamet prywatnie

Nasza ekspertka filmowa miała okazję poznać osobiście jednego z najpopularniejszych aktorów świata. Okazuje się, że to zupełnie skromny człowiek.

- Mówił często, że miał ogromne wsparcie rodziców. A Timothée Chalamet jest normalną osobą. Moje doświadczenia z nim też są takie, że jest zwykły, normalny. Można porozmawiać z nim o filozofii, o życiu. Temat, który stara się często przemycać, to ocieplenie klimatu - mówiła Anna Tatarska.

- Poza tym to człowiek, który przed wywiadem zapyta cię, czy na pewno masz herbatę - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości