Sylwia Bomba i jej remontowe rozterki. "Zwykle rzeczy nie idą zgodnie z planem"

Autor:
Nastazja
Bloch

Sylwia Bomba w październiku pochwaliła się zakupem nowego domu. Od tamtej pory gwiazda Gogglebox dzielnie radzi sobie z remontami i wykończeniem. Niestety nie zawsze wszystko idzie tak, jak by tego chciała. Pokazała to na zabawnym nagraniu, które opublikowała w sieci.

Sylwia Bomba remontuje dom

Miniony rok dla Sylwii Bomby nie należał do najłatwiejszych. Mimo trudnych i smutnych chwili w jej życiu pojawiło się także wiele dobrego. W październiku gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zakomunikowała, że zakupiła nowy dom. Na instagramowym profilu opublikowała wówczas filmik i pochwaliła się inwestycją.

Remont mieszkania

HGTV: Remont małej toalety
HGTV: Remont małej toaletyHGTV
wideo 2/2

- Bombowe dziewczyny zaczynają nowy etap w życiu. Zawsze sobie mówiłam: "Nie poddawaj się, nawet jeśli czasem wydaje Ci się, że Twoje marzenia są nierealne". Uwierz w siebie i uwierz, że możesz to osiągnąć sama (z niewielką pomocą aniołów). Córeczko, to dla Ciebie – pisała.

Jak przyznała, nigdy wcześniej nie miała do czynienia z remontami. Po kilku miesiącach zrozumiała, czym jest urządzanie domu od zera. W mediach społecznościowych opublikowała filmik, na którym w zabawny sposób przedstawiła oczekiwania kontra rzeczywistość.

- Dzień dobry! Czy wykańczaliście mieszkanie, dom? Każdy, kto kiedyś urządzał swoje gniazdko, wie, że zwykle rzeczy nie idą zgodnie z planem. Czy ten film nie wygląda jakoś znajomo? Jakie macie najciekawsze historie odnośnie remontów?- pytała swoich obserwatorów.

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" o remoncie

Post szybko podchwycili internauci, którzy podzielili się swoimi historiami. Jak się okazało, każdy, kto ma za sobą remont, wie, co to oznacza: wieczne pomyłki, opóźnienia, brak materiałów oraz niedociągnięcia ekipy.

- "U nas podczas remontu elektryk, który ponoć miał papiery na to, nie chciał zamontować nam lamp ledowych, bo stwierdził, że nigdy czegoś takiego nie widział. Lampy zamontował nam znajomy, który jest programistą i który pasjonuje się elektryką i jest samoukiem", "Nie bez powodu się mówi, że wykańczanie - wykańcza. Poczekaj na: opóźnienie stolarza od kuchni, a to hydraulik się nie wyrobi, wtedy trzeba przesunąć też tynki, to wtedy też gładzie no i płytkowanie. Po 1 razie w życiu - nigdy więcej, a na sam koniec stwierdzasz, że można było inaczej", "Nazwa etap wykończeniowy dokładnie odzwierciedla to, że dom niekoniecznie jest wykończony, ale my tak" - pisali fani w komentarzach. Postanowili także podtrzymać Sylwię na duchu. W końcu po każdej burzy wychodzi słońce.

- Trzymam kciuki! Na wiosnę BOMBOWA parapetówka - stwierdziła jedna z internautek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości