Amerykanin zakochany w Polsce. Stan Breckenridge na scenie Dzień Dobry TVN

Autor:
Nastazja
Bloch
Stan Breckenridge w piosence „She’s so fire”
Stan Breckenridge w piosence „She’s so fire”Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Stan Breckenridge, jeden z największych mistrzów bluesa, wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Pianista i wokalista specjalnie dla naszych widzów wykonał utwór "She's so fine". Jak wam się podobało?

Stan Breckenridge – charyzmatyczny artysta

Stan Breckenridge to amerykański pianista bluesowy i jazzowy, wybitny wokalista, a także kompozytor. Autor bestsellerów Popular Music in America i African American Music for Everyone. Uzyskał doktorat z muzykologii w Claremont Graduate University. Wykłada na Wydziale Studiów Afro-Amerykańskich na kalifornijskim Uniwersytecie Stanowym w Fullerton. Występował z takimi gwiazdami jak: Nancy Sinatra, Billem Cosby i Martha Reeves. Koncertował w Japonii, Meksyku, Francji i w wielu innych krajach. Jego serce skradła jednak Polska.

Stan Breckenridge na scenie Dzień Dobry TVN

Stan Breckenridge na naszej scenie zaśpiewał utwór "She's so fine". To jedna z piosenek pochodząca z ostatniej płyty artysty "Revival".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/EastNews

Pozostałe wiadomości