Gwiazdy

"Na twoim miejscu" bije rekordy popularności. Film zobaczyło już ponad 160 tys. widzów

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

"Na twoim miejscu" to wyjątkowa komedia romantyczna, którą można oglądać w polskich kinach od 6 stycznia. Zaskakująca opowieść o zamianie ciał okazała się hitem frekwencyjnym i od premiery obejrzało już ją aż 160 tysięcy widzów. O sukcesie produkcji opowiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

"Na twoim miejscu". Filmowy hit zachwyca Polaków

Choć minęły niecałe dwa tygodnie od premiery "Na twoim miejscu", film cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Zabawny scenariusz i gwiazdorska obsada sprawiają, że oglądanie tej komedii romantycznej to czysta przyjemność.

W rolach głównych wystąpili Paulina Gałązka i Miron Jagniewski. W produkcji wzięli udział również: Maria Pakulnis, Magdalena Lamparska, Jan Frycz, Janusz Chabior, Michał Czernecki, Bartłomiej Kotschedoff i Delfina Wilkońska.

- Państwo posłuchali naszych porad i poszli do kina. 160 tysięcy osób zobaczyło już naszą komedię "Na twoim miejscu". Cały czas jest szansa, żeby ją jeszcze w kinie zobaczyć - podkreślił Mateusz Hładki.

"Na twoim miejscu". O czym jest ten film?

"Na twoim miejscu" w reżyserii Antonio Galdámeza opowiada historię małżeństwa w kryzysie. Kasia i Krzysiek na skutek kłótni i myśli o rozwodzie niespodziewanie zamieniają się ciałami. Ta nieprawdopodobna sytuacja prowadzi do serii zabawnych, wzruszających i zaskakujących zdarzeń, które zainteresują każdego amatora dobrej rozrywki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Jarosław Sosiński

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości