Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje 3. urodziny synka. Kto pojawił się na przyjęciu?

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan wybiera suknię ślubną
Małgorzata Rozenek-Majdan wybiera suknię ślubną
wideo 2/19

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana skończył właśnie 3 lata. Małżeństwo pochwaliło się w mediach społecznościowych nagraniami z urodzinowego przyjęcia. Kto towarzyszył Heniowi w tym wyjątkowym dniu?

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan skończył 3 lata

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą trójki dzieci: Stanisława, Tadeusza i Henryka. Najmłodsza pociecha prowadzącej Dzień Dobry TVN jest owocem miłości z piłkarzem Radosławem Majdanem. Henio skończył właśnie 3 lata i z tej okazji, rodzice zorganizowali dla niego rodzinne przyjęcie.

Prezenterka postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych relacją z tego wyjątkowego dnia. Na nagraniu widzimy, jak Henio świetnie bawi się w towarzystwie bliskich, w tym rodzeństwa i dziadków.

- Dziś są Henia urodziny. Jesteśmy szczęśliwi, dumni i pełni wiary, że teraz już będzie tylko z górki. Macierzyństwo zawsze dzieliłam na dwa okresy: do i po trzech latach. Różnica kolosalna, wyszliśmy już z prawie wszystkich niemowlęcych rzeczy i energicznie wkraczamy w świat przedszkolaków - napisała.

- Henio, który kocha zdmuchiwać świeczki na torcie, robił to dzisiaj chyba 20 razy, czemu nie? Raz się kończy 3-latka - dodała.

Henio świętuje 3. urodziny

Relacją z urodzin Henia pochwalił się także Radosław Majdan. Piłkarz nie krył wzruszenia. - Świętowanie urodzin mojego Synka to bardzo szczęśliwy dzień, tym bardziej że był czas, gdy pogodziłem się z myślą, że nigdy to szczęście mnie nie spotka. Kocham Cię - wyznał.

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosław Majdana przekazali chłopcu życzenia urodzinowe. - "Wszystkiego pięknego dla Henia, to śliczny chłopczyk", "Kiedy to zleciało? Najlepsze życzenia", "Piękna rodzina", "Cudownie się na was patrzy" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia/Instagram/m_rozenek

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości