Majka Jeżowska zostanie babcią. "Może dzięki temu znów napiszę coś dla najmłodszych"

Internet obiegła fotografia, wskazująca na to, że wkrótce rodzina Majki Jeżowskiej się powiększy. Słynna wokalistka będzie miała okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli - zostanie babcią.

Majka Jeżowska zostanie babcią

Majka Jeżowska zdobyła olbrzymią popularność, wykonując piosenki dla dzieci. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, zdecydowała się skierować swoją twórczość do najmłodszych słuchaczy, gdy chcąc nagrać piosenkę dla swojego syna, zorientowała się, że istnieje potężna nisza na rynku muzycznym. Wkrótce Majka Jeżowska będzie mogła zaśpiewać swoje największe przeboje swojemu wnukowi lub wnuczce. Synowa gwiazdy ogłosiła bowiem, że spodziewa się dziecka. Zabawną fotografię, na której przyszli rodzice porównują swoje brzuchy, opublikował również szczęśliwy tata.
- Ciężko powiedzieć, które z nas jest w ciąży - napisał Wojciech Jeżowski, a Majka Jeżowska zdradziła już, jaką zamierza być babcią.
- Na pewno będę babcią, na którą można liczyć, bo syn i synowa są bardzo aktywni zawodowo. Ja jestem blisko i chętnie zaopiekuję się maleństwem - zadeklarowała w rozmowie z dziennikiem "Fakt". - Marzę tylko, by było zdrowe i wszystko poszło dobrze, Zosia dobrze się czuję, więc czekamy - dodała.
Wokalistka nie ukrywa również, że pojawienie się nowego członka rodziny może ją zainspirować do stworzenia kolejnych utworów dla dzieci.
- Kto wie, może dzięki temu dziecku znów napiszę coś dla najmłodszych, bo do tej pory nie miałam na to pomysłu i motywacji - wyznała piosenkarka. - Na pewno będzie to wielkie zamieszanie w naszej rodzinie, ale się cieszę, bo ona nie jest liczna, więc jej nowy członek będzie wyzwaniem i radością. Na pewno wszystko się będzie kręcić wokół tego malucha przez najbliższe lata - stwierdziła.

Majka Jeżowska o synowej

Majka Jeżowska nieustannie zachwyca swoją energią i niepowtarzalnym, pełnym kolorów stylem, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. W jednym z wywiadów przyznała, że świetnie dogaduje się z ukochaną syna. Wojciech Jeżowski, ożenił się w w ubiegłym roku z kostiumografką Zofią Kulą.
- To jest dziewczyna, która wniosła dużo koloru - i to dosłownie, w nasze życie. Jest stylistką i uwielbia się kolorowo ubierać. Im więcej kolorów, im więcej wzorków, tym jest szczęśliwsza . Więc naprawdę jest kolorowo, zabawnie - opowiadała w rozmowie z portalem JastrząbPost. - Spędzamy dosyć dużo czasu ze sobą, namiętnie gramy w karty. W naszej rodzinie jest kilkoro przyjaciół, więc tworzymy taką grupę zajadłych graczy - dodała.
Wojciech, 40-letni syn Majki Jeżowskiej, jest owocem jej pierwszego małżeństwa z Januszem Komanem, który wcześniej był mężem Krystyny Prońko. O tej nietypowej relacji opowiada piosenka "On nie kochał nas" nagrana wspólnie przez obie panie.
Majka Jeżowska pojawi się na scenie Festiwalu w Sopocie już we wtorek 17 sierpnia. Gwiazdę będzie można podziwiać podczas koncertu "Forever Young". Bilety na Top of the Top Sopot Festival są jeszcze dostępne TUTAJ , TUTAJ i TUTAJ .
Zobacz wideo: Majka Jeżowska w utworze "Dłonie"
Zobacz także:
Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości