Damian Michałowski gotowy do nowego wyzwania "W marcu jak w garncu": "Nie mogę się doczekać"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Oskar Netkowski
Damian Michałowski o gotowaniu
Damian Michałowski o gotowaniu
wideo 2/5

Wiosna to czas zmian i stawiania przed sobą wyzwań. Z nowymi zadaniami niedługo będą musieli zmierzyć się prowadzący Dzień Dobry TVN. Co na ten temat sądzi Damian Michałowski?

Damian Michałowski lubi gotować

W nadchodzącym sezonie Dzień Dobry TVN prowadzący program będą gotować. Damian Michałowski wyznał, że w ogóle nie obawia się tego nowego zadania i zapewnił, że jest świetnym kucharzem.

Zdrowa dieta

Jedzenie w biegu nam szkodzi
Jedzenie w biegu nam szkodziDzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Uwielbiam siedzieć w kuchni. To jest taka moja ogromna przyjemność, spędzanie czasu w domu. U mnie w domu to ja gotuję najczęściej, moja żona oczywiście też, ale większość dań, które wychodzą z naszego domu, z naszej kuchni, jak mamy jakieś spotkania rodzinne albo z przyjaciółmi wychodzą spod mojej dłoni, mojego noża - ujawnił w rozmowie z reporterem serwisu dziendobrytvn.pl Oskarem Netkowskim.

Jak dodał, wielką przyjemność sprawia mu siekanie, smażenie i gotowanie. Więcej trudności sprawia natomiast pieczenie. - Bo nie przepadam za bardzo za ciastami i słodkościami. Ze słodyczy to orzeszki solone, pistacje i nerkowce - wyliczał Damian Michałowski.

Damian Michałowski o wyzwaniu "W marcu jak w garncu"

W ramach nowego wyzwania prowadzący Dzień Dobry TVN, kucharze i widzowie połączą siły. Wspólnie będą odtwarzać stare przepisy, zmierzą się z kuchnią regionalną, przetestują receptury pochodzące z różnych stron świata.

- Nie mogę się doczekać tych wyzwań, przepisów, które będą nam widzowie wysyłać. Będzie taki moment, w którym będziemy mogli się sprawdzić - mówił Damian Michałowski.

Czy prowadzący Dzień Dobry TVN jest już gotowy na wiosnę? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości