Helena Englert zagrała w scenach erotycznych. "Przepięknie nas przez to przeprowadzała"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plotek.pl
Helena Englert

Do polskich kin wszedł przesiąknięty intymnymi kadrami thriller erotyczny, w którym główną rolę odgrywa córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta. 22-letnia Helena Englert wcieliła się w aspirującą dziennikarkę Inez, która w następstwie wydarzeń zostaje uwikłana w specyficzne relacje z otaczającymi ją mężczyznami. Na potrzeby filmu studentka aktorstwa musiała zbliżyć się między innymi do Piotra Stramowskiego. Jak wspomina pracę na planie?

Helena Englert w scenach erotycznych

Helena Englert uległa pokusie, by zagrać w najnowszym filmie reżyserowanym przez Marię Sadowską. To dla młodej adeptki sztuki nie lada wyzwanie, ponieważ debiutując na wielkim ekranie, musiała zmierzyć się ze wzbudzającymi kontrowersję, pełnymi intymności scenami, w których partnerowali jej nieco bardziej doświadczeni koledzy z branży, chociażby Piotr Stramowski.

Polscy aktorzy i aktorki

Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku”
Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku” Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Podczas premiery thrillera erotycznego córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta zdradziła redaktorowi portalu Plotek.pl, jak czuła się w roli wyzwolonej seksualnie Inez. Okazuje się, że 22-latka mogła skorzystać na planie z dużego przywileju - wsparcia profesjonalistów.

- Mieliśmy koordynatorkę scen intymnych, która nas przepięknie przez to wszystko przeprowadzała. Jestem ogromnym adwokatem obecności takiej osoby na planie. Uważam, że to bardzo pomaga dbać o nasze zdrowie psychiczne i pilnuje naszych granic - oświadczyła w wywiadzie.

Helena Englert odcina się w mediach od rodziców

Porównywanie i łączenie w przekazach medialnych Heleny Englert z Beatą Ścibakówną czy Janem Englertem jest naturalnym zjawiskiem, z którym mają do czynienia wszystkie dzieci podążające tą samą drogą zawodową co ich popularni rodzice. 22-letnia studentka aktorstwa próbuje jednak przekonać odbiorców, że nie otrzymuje ról dzięki znanemu nazwisku. Usilnie odcina się od matki oraz ojca i nie wypowiada się na ich temat publicznie.

- To nie stało się po jakimś konkretnym wydarzeniu. Nie jestem w stanie określić jednego momentu. To się chyba wydarzyło naturalnie, na etapie mojego dorastania. Jako młoda osoba wchodząca w ten zawód, spodziewam się, że jeszcze przez jakiś czas będę łączona z rodzicami, ale to nie jest tak, że ja się ich wypieram albo oni mnie. Chciałabym dostać szansę na zbudowanie własnej renomy, ale też na pracę nad własną świadomością, autonomią, wizerunkiem i to jest chyba o tym. Oczywiście, w moim wypadku to nigdy nie będzie w 100% możliwe, natomiast chcę spróbować - wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/East News

Pozostałe wiadomości