Brad Pitt jest zakochany. Kim jest 34-letenia Ines de Ramon?

Brad Pitt
Jak wygląda nowa dziewczyna Brada Pitta?
Źródło: James Sutton - Formula 1 / Contributor/Getty Images
Brad Pitt, choć stroni od medialnego rozgłosu, ze względów zawodowych pojawił się na  Grand Prix Formuły 1 w Wielkiej Brytanii, gdzie promował swój najnowszy film. Towarzyszyła mu ukochana - Ines de Ramon, którą oficjalnie przedstawił światu. Choć para jest już razem od listopada 2022 roku, to nieczęsto widywana jest razem na czerwonym dywanie. Jak wyglądali zakochani?

Brad Pitt po wieloletnim małżeństwie z Angeliną Jolie nie sądził, że uda mu się jeszcze szczerze zakochać. Wszystko zmieniła 34-letnia Ines de Ramon, wicedyrektorka w firmie jubilerskiej, która również ma za sobą nieudane małżeństwo.

Dalsza część tekstu poniżej.

DD_20221017_Roznica_REP
Różnica nie robi różnicy?
Źródło: Dzień Dobry TVN

Kim jest nowa partnerka Brada Pitta?

Grand Prix Formuły 1 w Silverstone w Wielkiej Brytanii okazało się nie tylko świętem fanów sportu. Z powodu promocji swojego najnowszego filmu "F1" Brad Pitt pojawił się w angielskim mieście w towarzystwie swojej nowej miłości - Ines de Ramon. Zakochani są ze sobą od 2022 roku, jednak dotychczas unikali wspólnych wystąpień publicznych. Pierwszy raz widziano ich razem na koncercie Bono w Los Angeles.

Podczas Grand Prix 7 lipca wyraźnie wpatrzona w siebie para zachwyciła pastelowymi stylizacjami - 60-letni aktor miał na sobie kurtkę i kapelusz w retro stylu, zaś Ines - luźną, błękitną, dziewczęcą sukienkę, do której dobrała ciężkie, czarne botki.

Brad Pitt i Ines de Ramon
Kim jest nowa partnerka Brada Pitta?
Brad Pitt i Ines de Ramon
Źródło: Kym Illman / Contributor/Getty Images

Ines de Ramon i Brad Pitt - praca, związek, rozwód

Inés de Ramón ukończyła studia z administracji w biznesie w 2013 roku na Uniwersytecie Genewskim. Zawodowo spełnia się jako wicedyrektorka firmy biżuteryjnej. W przeszłości była związana z aktorem Paulem Wesleyem, jednak ich trwające trzy lata małżeństwo zakończyło się w 2022 roku.

Dla Brada Pitta relacja z Ines jest pierwszym poważnym związkiem po głośnym rozwodzie z Angeliną Jolie. Przypomnijmy, że gwiazdor był związany z nią od 2005 roku i wspólnie tworzyli jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Brad i Angelina razem wychowywali 6 dzieci: Shiloh, Vivienne, Koxa, Maddoxa, Paxa i Zaharę. Choć byli ze sobą przez wiele lat, to ich małżeństwo przetrwało zaledwie 2 - pobrali się bowiem dopiero w 2014 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: www.vogue.com

Źródło zdjęcia głównego: James Sutton - Formula 1 / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla