Brad Pitt i George Clooney ponownie razem na ekranie. "Produkcja jest wciąż owiana tajemnicą"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co się dzieje w świecie gwiazd i celebrytów?
Co się dzieje w świecie gwiazd i celebrytów?Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Brad Pitt i George Clooney po raz kolejny postanowili połączyć siły w wyjątkowym projekcie. Uznani aktorzy dołączyli do obsady filmu "Wolves". W Dzień Dobry TVN o powstającej za oceanem produkcji opowiedział Mateusz Hładki.

Brad Pitt i George Clooney na planie filmu "Wolves"

Fani Brada Pitta i George'a Clooneya mają powody do radości. Aktorski duet podjął się nowego wyzwania, zasilając szeregi obsady filmu "Wolves". Niewykluczone, że produkcja okaże się kolejnym wielkim sukcesem artystów.

- Tam chodzi o to, że to są spece, którzy dostają to samo zlecenie. To będzie przyczyną całej intrygi - wyjaśnił Mateusz Hładki.

Brad Pitt i George Clooney kręcą razem film

Fani z całego świata z całą pewnością nie mogą doczekać się premiery nowej produkcji z udziałem Brada Pitta i George'a Clooneya. Nie wiadomo jednak, kiedy obraz trafi na ekrany kin. Co więcej, twórcy filmu nie zdradzili jak dotąd szczegółów dotyczących scenariusza.

- Produkcja jest wciąż owiana tajemnicą - podsumował Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Michael Buckner/Staff/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości